Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjem el hogy nőjek...

Hogyan érjem el hogy nőjek Kondi géppel, vagy akár saját testsúlyom felhasználásával? Többit lent.

Figyelt kérdés

Szálkás vagyok és azt akarom elérni hogy nőjön az izom, ne szálkásodjak.. mivel tudnám ezt elérni?


Van egy kondi gépem, azzal szoktam csinálni pár gyakorlatot, meg néha fekvő támaszt csinálok.


Nem olyan rég vásároltam a kondi gépet, szval még nagyon kezdő vagyok, ezért is kellene némi tapasztalt kollégától egy két ötlet tömegnöveléshez.. :)


2015. jan. 9. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

súlyzós edzés, mellé mehet a saját testsúlyos is, plusz tömegnövelő étrend.


[link]

[link]

[link]

2015. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha csak simán folytatom a kondi géppel való edzést és akár a fekvőtámaszt?! Az mennyire hatékony?
2015. jan. 9. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyire jól táplálkozol, olyan jó lesz a fejlődés is (dúrván leegyszerűsítve)
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sorrend:

1.olvasás

2.étrend

3.edzés

4.pihenés


a edzés csak a 3. (és csak akkor hatékony itt is, ha tudod használni->lsd. 1.pont, és a linkek)

2015. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! Tehát akkor 3 napig tolni kell! És meddig kell pihenni? :)
2015. jan. 9. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy "3 napig tolni kell"? ha azt hogy általában 3 edzés/ hét, akkor oké. de ez se szabály, csak egy javaslat. ennél kevesebbszer nem érdemes, de többször lehet, csak legyen pihenő is. az optimális napi 8 óra alvás. az izomcsoportok megedzése közötti regenerációs idő változó, attól is függ, hogy milyen edzéstervet követsz, illetve az izom nagyságától is. nagyobb izmoknak kellhet egy hét is, ha úgy megdolgozod, a kisebbeknek kevesebb is elég lehet, vannak olyanok (has, vádli), amikre meg mehet akár kétnaponta.
2015. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm.. nem is olyan egyszerű ez!
2015. jan. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!