Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tetszik a melleim formája,...

Nem tetszik a melleim formája, nem csüng le, csak inkább oldalt teltebbek. Formásabb, szebb lenne, ha edzenék rá? Vagy ezen nem segít az?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 21:08
 1/4 Galaxis. ***** válasza:
Sokat számít a genetika. Valamilyen szinten változhat a mell ha edzesz rá. De, hogy pont úgy ahogy te meglennél elégedve vele azt nem lehet előre megmondani!
2015. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz bármit is mondani :D :D :D


100%osan nem tudom mondani, de nagy a valószínűsége hogy ezen nem segít ez. Ez amolyan ez adott, ezzel kell boldogulj. Megpróbálni meg lehet egyébként, mert az ottani izomkötődések kapcsolódnak, de ezt nem tudom pontosan.

Barátnőmnek is hasonló mellei vannak szerintem, és én szeretem az ikreket. Olyannak amilyenek. Asszem ezt hívják szétálló melleknek. Külső oldalon teltek, a mellkas közepe pedig "üres".

2015. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
31:08-hát valahogy így lehetne nevezni,igen. S még kicsik is.
2015. jan. 18. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:

a 31:08 az mi? :D

milyen a melltartóméreted?

Én ezen nem aggódnék, a nők 90%a nincs megelégedve a mellével. És ezt értsd úgy, hogy legyen kicsi, nagy, valami sosem jó. Nem a melled vagy, fogadd el, és szeresd olyannak amilyen.

2015. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!