Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje bevitel, segtenétek?

Fehérje bevitel, segtenétek?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ha tomegelek ugye kb 2,5-3 g feherje kell/kg. Azt szeretném kérdezni hogy mindegy milyen formaba viszem ezt be? ha megvan a mennyiseg akkor jo? Mármint ha naponta csak 1x van lehetoseg hust enni rizzsel akkor a tobbit be e vihetem táplálékkiegeszitovel, túróvál, tonhallal? koszonom. Nehezen hizok, 174 vagyok és 60 kilo. Most elhataroztam hogy jovo nyárra osszeszedem magam.

2015. febr. 2. 22:08
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
Eleg 2g/tstmg es minel tobb allati feherjeforras legyen. Kiegbol max a felet fedezd.
2015. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen hát megprobalom, de a túró az nem kiegeszito ugye?
2015. febr. 2. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne már az?
2015. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat csak mert az elso valaszolo valasza total ugy jott le h az allati feherje a minden, es a turo meg a tobbi az nem is jo.
2015. febr. 2. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

A túró is állatinak számít.


A kieg, az az, amit a tápkieg boltban veszel, a turmix, meg azok a gagyi szeletek mondjuk.

2015. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megkerdezhetek hogy a protein szelet mert szamit gagyinak?
2015. febr. 2. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Drága, sokszor béna fehérje van benne nagy részben, sok benne a zsír.
2015. febr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval ha megnézed, mi van benne, rá lehet jönni, hogy ha megveszed külön a tejsavófehérjét gyors ch-t, akkor nagyságrendekkel jobban kijössz anyagilag.


Mondjuk nem mondom, hogy teljesen hülyeség. Én síeléshez, hegyi kerékpár túrákhoz szoktam ilyet venni, ahova rendes kaja elvitele, protein shake nem igazán volna megoldható. Így lesz nálam egy teljes értékű étkezést többé-kevésbé helyettesítő cucc.

2015. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!