Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 1750 g-os tömegnövelő...

Egy 1750 g-os tömegnövelő mennyi ideig elég ha napi 2* iszok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Számold ki!
2015. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy is döntesz, hogy tömegnövelőt veszel (nem éri meg szerintem), azt nem kéne napközben inni. Edzés után.
2015. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudni, hogy hány gramm egy adag? Legyen X.

Napi kettőt iszol, akkor az 2 * X.

Tehát 1750g / (2 * X) = ennyi ideig elég.


Nem is tudtam, hogy általános harmadikban is fogyasztanak tömegnövelőt.

2015. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert nem tudom kiszámolni mert nem tudom hogy mekkora az adagoló kanál.Valaki nem tudná megmondani?
2015. febr. 15. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs valakinek a szomszédban konyhai mérlege? Dobozon sincs rajta, hogy mekkora az adagoló? Nagyon sok félét kapni, soknak más a kanala is. Erről bővebb infót adnál?


Többnyire 50 grammosak az adagolók, de láttam már 42grammosat is.


Sőt! Egyes boltokban kiírják, hogy mennyi adag van egy ilyen termékben. Néhány terméken is rajta szokott lenni, mennyi adag van benne.

2015. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem adagolókanalat kell nézni, hanem hogy neked mennyire van szükséged.


Edzés után 0,5 gramm fehérjére és 0,5-1 gramm szénhidrátra van szükséged testtömeg kg-ként.


Tehát ha te 70 kg vagy, akkor 35 gramm fehérjére és 35-70 gramm szénhidrátra van szükséged.

Ha könnyen hízol, akkor kevesebb (35-höz közel), ha nehezen fejlődsz, akkor több a szénhidrát (70-hez közel).


De ha ezeket nem tudod, akkor NE vegyél tömegnövelőt és semmilyen más étrendkiegészítőt, sőt, az edzésbe kezdj bele addig, amíg nem vagy tisztában az alapvető tudnivalókkal!!

2015. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam,csak nem nem olvastam el rendesen.

Amugy 50 g -os az adagoló kanál

2015. febr. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!