Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Endomorf, Mezomorf vagy Ektomorf?

Endomorf, Mezomorf vagy Ektomorf?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 1. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Hagyományos szemlélettel: mezo-endo.


Kibeb4szott, hiperszuper felvilágosult, unortodox, előrehaladott übertájékozott szemlélettel: egyik sem, mert testalkatok nem léteznek. Az is hülye, aki megkérdezi.

2015. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Endomorf.
2015. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Endo/mezo keverék. Jó régi képe lehet, most azért elég vékony.
2015. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem az elorehaladott aki szerint nem érdemes megkulonboztetni han az maradt a sotét kozepkorban aki szerint igen.
2015. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
:'((
2015. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha én kövéren úgy nézek ki mint ő, de a csuklómon mérve összeér a középső ujjam és a hüvelykujjam, valamint ha a derekam olyan hogy van benne egy ilyen homokórás rész mint ami általában a mezomorfoknál, akkor mezomorf vagyok? Mert a testem végül is nem tömzsi és a sok és mértéktelen evés miatt híztam el.
2015. márc. 1. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:
"csuklómon mérve összeér a középső ujjam és a hüvelykujjam" na ez a módszer egy f4szság. Egyrészt minden alkat el tud hízni, másrészt túl nagy gyakorlati jelentősége nincsen, hogy milyen alkatba tartozol, a saját tapasztalat és az erre adott releváns változtatás a mérvadóbb.
2015. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok Ddrake.

Láttam képeket Ektomorfokról, mezomorfokról és Endomorfokról. És a legutóbbi mindennel elöntött, csak pozitív gondolatokkal nem. Mert vagy kövér volt hasügyileg vagy pedig egy szétszteroidozott ürge. Egyszerűen nem láttam olyan Endomorf testalkati képet ami tetszett volna.


Anyám szerint amikor vékony voltam akkor mezomorf alkatom volt. Remélem hogy így van. Vagy mezo vagy ekto. Nincs valami módszer amivel ki lehetne deríteni kövéren is, hogy hova tartozom?

2015. márc. 1. 19:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs mert nincsenek ilyen testalkatok. Az egeszet egy pszichologus talalta ki konyorgom aki azt akarta megmagyarazni miert izmosak a bunozok.

Fogyj le es epits izmot es akkor jol fogsz kinezni.

Nem tudok olyan emberrol aki szarul nezne ki szalkasan es izmosan

2015. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, igazából mindenki ugyanolyan. Ugyanannyit kell enni, ugyanazt és ugyanannyit kell edzeni, és tökugyanúgy is fog kinézni.
2015. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!