Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo használók ti tudtatok...

Jumbo használók ti tudtatok rendesen enni?

Figyelt kérdés
4 kg fogyott el,és használata alatt nem tudtam rendesen enni,nem voltam annyira éhes,ettem pár falatot és már azt éreztem hogy televagyok.Valakinek hasonló?

2015. márc. 7. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A cukor miatt van.
2015. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a kiegészítőt nyomtad, a rendes kaját csökkentetted... remek :) nem fordítva kellene ? Az adagot mindenkinek saját magának kellene beállítani és nem azt enni, ami a dobozra van írva, neked az bizonyára sok. Nem mindegy, hogy egy számítógép előtt ücsörgő 50 kg-os gyerek vagy 100 kg-os kőműves eszi azt a bizonyos adagot
2015. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én a zablisztre tippeltem.

Amúgy a 4 kanalat elosztottam úgy hogy reggel 2 kanál és edzés után,de így is nehezebben ment a kaja,pedig próbáltam erőltetni,de nagyon eltelít a jumbo.

2015. márc. 7. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Zablisztre tippelsz és jumbot írsz. A zabliszttől is úgy érzi magát az ember, hogy nem muszáj enni, de én akkor is a jumboban lévő dextrozra gondolok. Meg pluszba a zabliszt is a rost miatt. Összejön ez.
2015. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!