Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék pár kilót hízni,...

Szeretnék pár kilót hízni, vettem tömegnövelőt. Fél óra-óra edzés után ha megiszom egy idő után használ? Hasmenést mitől okozhat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell, nem egy tápkieg fog rád izmokat rakni, ha nincs rendben az étrend. Edzés után mehet tömegnövelő, de anyagilag is jobban járnál, ha vennél protein és ahhoz tennél edzés után gyors ch-t.

Amúgy olvass még sokat: google: sárga kapszula. Keress rá, az alapok benne vannak.

2015. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó.
2015. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi nem jó ,amit én írtam? :)
2015. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Proteint vettem.
2015. márc. 30. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Az okés. Hasmenésed attól is lehet, hogy pl nem bírod a tejcukrot. Mármint ha tejsavóproteint vettél.
2015. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőben is van fehérje. Nincs baj a tömegnövelővel, csak annyi hogy cukros. Van a jó fajta ami félig cukros. Ezért nem szeretjük a tömegnövelőt. De most hízni akarsz vagy izmosodni? A hízáshoz sok szénhidrát kell, persze gyúráshoz is, de akkor gyúrni kell.
2015. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem Montez, én a kérdezőnek írtam, hogy nem jó. Csak, mert fél óra edzés kevés meg kéne egy étrend. De ezeket gondolom te is írtad, de most nem futottam át mindent.
2015. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Okés, írtam az étrendet én is.
2015. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak pár kilót szeretnék hízni. Mondjuk örülnék ha ez a pár kiló pl comb vagy has fenékre izomként menne. :)
2015. márc. 30. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddz keményen, tartsd be a tömegnövelő étrendet és majd izmosodsz.
2015. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!