Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testedzés szalonnával?

Testedzés szalonnával?

Figyelt kérdés
Hali...kb egy 5 hónapja nem edzek..172cm és 88kg vagyok...amikor edzettem nem szedtem semmit, sőt még sosem szedtem semmit de semmit..nem is akarok..az a lényeg hogy egyáltalán nem figyeltem oda a kajázásra..na jó néha egy-két műzli de ennyivel ki is merül. A helyzet az pedig az hogy ennyi idő után is megmaradtak az izmaim..szerintem semmit nem fogytam belőlük..ezt a súlyt tartom..az étrendem tökéletesen véletlenszerűek, ami jött..:pörkölt, tejbegrizzel...sok kenyér és sült krumpli..konkrétan én a sültkrumplit kenyérrel eszem...még a lapcsánkát is...viszont rengeteg levest eszek..sok tésztás kaját de nem eszem meg a másnapos kaját egyéb okok miatt..most fizetéskor megyek vissza edzeni és nem tervezem hogy bármit is szedjek vagy megváltoztassak a kajámon..A kérdésem tehát a következő: mit csináltam jól vagy ettem ami ilyen hatással van rám hogy mindenki megkérdezi mióta edzek..? Ja minden nap kivéve vasárnap napi 4 fajta edzéstipús igy: hétfő-mell: negativ pad kb 80kg-al 6x6, tárogatás 20-20kg-al 6x6, pulóverezés 32kg-al 4x4, 45 fokos padon fekvenyomás 60-65 kg-al 4x6,6x6 mikor mennyi..kedd:bicepsz,tricepsz 2-2, szerda:hát, csüt: váll. péntek:alkar,csuklya, szo: mell..valamit eltaláltam?
2015. ápr. 2. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
töltsél fel képet, igy senki nem tud semmit sem mondani, továbbá igen, az elején a rossz étrenddel is fejlődsz, de ez csak az első néhány hónapra igaz, ha később sem figyelsz a megfelelő tápanyag bevitelre, nem fogsz se nőni, se erősödni.
2015. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akár a szalonna is megfel erre a célra.Néhány oldal szalonnát belepakolsz egy szatyorba-,annak már szép súlya van ,s azt emelgeted.
2015. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Genetika is közrejátszik.

Tényleg töltsél fel egy képet

2015. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hm, annak ellenére, hogy úgy néz ki a célnak megfelelt az étrended rohad egészségtelen, de ez már más tészta. Tölts fel képet, mert vannak olyan társadalmi rétegek, ahol ha nagy a karod már izmos vagy...Annak ellenére, hogy egy zsíros disznó vagy. Kíváncsi vagyok hogy nézel ki 172 cm 88 kgval, ilyen semmilyen étrenddel. Bár az edzés sokat számít, de ezen kívül más is. Mellesleg ahogy leírták az első pár hónapban a fejlődés nagymértékű szokott lenni. :D
2015. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát ilyen kajálás mellett, ekkora magassághoz ilyen súllyal én inkább nagydarabnak hívnálak mint izmosnak.

Ja és tudom, hogy izmos a lábad mert mindenkinek az aki kihagyja az edzéstervből a lábat de lábat miért nem edzel?

2015. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, kép jó lenne. Amúgy én is 173 vagyok és 85 kg viszonylag szàlkàsan, szóval baromság csak az adatokból kiindulni.
2015. ápr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

--gömb--


Ezek a súlyok, amiket használsz, nem kiemelkedőek. Ezt lehet hozni semmilyen étrenddel is, még nekem is, pedig én elég vékony alkat vagyok alapból. Főleg hogy azt mondod sokat eszel.


Az izomtömegben lehetsz szerencsés abból a szempontból hogy adott erőhöz nagyobb izomtömeg párosul mint más embernél, én is ismerek ilyen embert.


Zsírosodási hajlam meg szintén genetika. Én se zsírosodok még napi 1000 g ch-nál sem, legfeljebb a belem lesz nagyobb, de az se tragikus.

2015. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most nèztem a hasznàlt súlyokat. Semmi kiemelkedő nincs benne.
2015. ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lábad nincs?
2015. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lába nincs, a bömösből úgy sem látszik, akkor meg minek ha mehet a heti két mellbicepsz?
2015. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!