Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Etkezes utan mennyivel edzetek?

Etkezes utan mennyivel edzetek?

Figyelt kérdés
3 orankent eszem. Most ettem, eleg, ha megvarom mig leulepszik a jollakotsagerzes? Vagy ez egyenfuggo?
2015. ápr. 3. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Én kb 1,-15 órával eszem edzés előtt. Utána megy a shake, majd rá 40-50 percre megint szilárd kaja. De ismerek olyan embert, aki betol egy pizzát és egyből edz és olyan a formája, hogy mehet bármikor versenyre, csak be kell kenni barnítóval. Száraz mint a sivatag és elég nagy is. :)
2015. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mit eszel egyébként. Én pl. tojásos zab után utálok edzeni. :D De mondjuk ha egy óra van az étkezés és az edzés között, nem lehet gond elvileg.
2015. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most natur csikemellet ettem brokkolival.
2015. ápr. 3. 17:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Jo a pizzasnak :) en nagyon elszoktam a cukortol es a liszttol. Minap szulinapon ettem 2 villanyi tortat es megfajdult a gyomrom.
2015. ápr. 3. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak szerencsés genetikáú emberek, főleg ha még megy cucc is. Akkor ehet péksütit is, bármit. Mármint ha minden együtt van: edzés, genetika, cucc. Így értem.
2015. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. tojásos zab? :D Ez most komoly? Szerintem fél órát minimum várjál, de az 1 óra lenne az ideális. :D
2015. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De alapjaraton a pizzas egeszsegesnek mondhato? Mert genetika ideoda, ezek nem valami egeszseges kajak.
2015. ápr. 3. 18:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Mar eltelt egy ora kb. es a nadragom se szorit, szoval lassan megindulok. :) koszi a valaszokat. Eddig mindig reggel edzettem ehgyomorra, ezert voltam tanacstalan. :)
2015. ápr. 3. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Erről nyilván lehet vitatkozni, hogy mi az egészséges. Jobb lenne ha több tiszta kaja menne nála.
2015. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én napi3 x eszem, inkább nagyobbakat, így nekem kell kb 3-4 óra mire teljesen megemésztem a cuccot, és nincs már annyi vér a gyomorba, így hatékonyabb az eddzésem. Főleg ha futás vagy cardió akkor néha többet is várok. nem szeretem ha van a gyomromba vmi edzés közbe, kis vizen kívül.
2015. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!