Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító étrend?

Szálkásító étrend?

Figyelt kérdés

Hello :) szerintetek milyen ez az étrend? Legelső, csak azért kérdezem


reggeli - 4 tojás

tizórai - 100g csirkemell, jégsalátával

ebéd - 100g rizs, 200g csirkemell ( hétvégente, 500g burgonya és 200g marha )

uzsonna ( többnyire edzés után ) 100g zabpehely, 1 adag nitro pure whey gold

vacsora - 200g csirke , két karika ananásszal


ezek mellett mega daily one ebédkor

és edzés előtt l-carnitine

10g kreatin az uzsonnába


mennyire elfogadható az étrend? milyen táplálékkiegészítő lenne még jó ?


2015. ápr. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggelre is mehetne kis zöldség. Az 500g krumpli nem annyira kevés, de én is akkor töltök ch-t vissza.

Amúgy nem rossz, ennél szinte csak rosszabbakat írnak ide.

De az hogy neked éppen jó-e azt előre senki nem tudja. Ha nincs fogyás, akkor csökkented a szénhidrátot (ch).

Nem kell több tápkieg, max ha van lóvé akkor vehetsz edzés utánra a protein mellé glutamint vagy BCAA-t. Így nem akkor enném a zabot, hanem pl reggel, és a turmix után 40-50 percre nyomnék húst rizzsel, zöldséggel. Este meg sovány túró. De a tiéd sem rossz, csak írtam.

2015. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
500g burgonyára mennyire valós a 83g ch? illetve a glutamin az pontosan mi? bcaara gondoltam már, de igazából nem tudom, hogy azt hogyan kéne szedni.. :(
2015. ápr. 3. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

100g krumpliban van 20g ch kb.

A glutamin egy nem esszenciális aminosav, de diétánáál jól jön, mivel segíti az izmok megtartását, valamint edzés után visszatölti a glikogén raktárakat. Segít anabolikus állapotban maradni. A BCAA pedig 3 esszenciális aminosavat tartalmaz, elágazó láncúakat. Szintén segítenek megakadályozni a katabolikus állapotot. Olvass utánuk.

10g körül mehet egy adagban.

2015. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még 3 gyors kérdés :) Egyszerre glutamin és bcaa mehet? illetve edzés nélküli napon ugyan igy étkezzek? akkor is mehet minden további nélkül a zab? [link] ő mint glutamin termék, jó? vagy milyet ajánlanál ?
2015. ápr. 3. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Mehet a kettő is együtt, de nem muszáj ennyit költeni rá. amit linkeltél az megfelelő, persze van olcsóbb is.

Pihenő napon is jól kell kajálni.

2015. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb. mennyit rakjak a shakebe? :)
2015. ápr. 5. 22:54
 7/7 A kérdező kommentje:
ja leírtad, bocsi nem szóltam :) köszi szépen mindent :)
2015. ápr. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!