Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény a termékről?

Vélemény a termékről?

Figyelt kérdés

[link]


Nehezen hízó típus vagyok, az étrend megvan e-mellé szeretném megvenni ezt a fenti linken található JUMBO-t,


Szeretnék segítséget kérni, csokis ízbe venném vélemények, a honlap ahonnan rendelem arról is mik a vélemények?

Mi a különbség a zöld és a világos zöld között?


2015. ápr. 8. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó. Ez egy cukorkupac meghintve kevés fehérjével. Még egy nehezen hízónak sem kell egy zsák cukor, még edzés után sem. Akkor már inkább a professinal. De még jobb ha külön veszel proteint és ahhoz teszel szénhidrátot edzés utánra.
2015. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a prof, azt én is próbáltam az elején és jó volt. Még jobb lenne mondjuk 100%WPP+SuperCarb Fast vagy bármilyen fehérje (nem kazeines) és gyors ch.
2015. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, az-az egy baj , hogy a keret 16 ezer ft és valami , olyat szeretnék, amibe megvan minden , amire szükségem van És 2 kg- nál több van benne , hogy kitartson egy darabig.
2015. ápr. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!