Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan fehérje port aminek...

Van olyan fehérje port aminek nincsen utóíze teljesen íztelen?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket próbáltam:Jumbo csoki banán eper, 100% casein complex belga csoki, anabolic whey csoki, 100% whey protein professional banán, power protein.


Mindegyik után hányinger rossz kellemetlen íz.Felkavarja a gyomrom.Napi 2-3szor is ittam belőle utóbbi fél évben már csak edzés után de most még rosszabb.Mindet vízzel ittam ahogy kell.

Nem vagyok tejcukor érzékeny.



2015. ápr. 21. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igen van
2015. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél ízesítetlent ès te ízesítsd ahogy neked jó.

Pl myprotein impact, nutriwhey.

2015. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te használtad már mennyire "vált be" úgy értem hogy oldódás stb az ízesítettnek tényleg nincs semmilyen rossz utóíze ?
2015. ápr. 21. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Utóíze nincs, de ízesítetlenül olyan vizes tejszerű íze van, Raktam hozzá kis cukormentes capuccino port édestővel vagy kakaóport. Azzal jó volt. Mostanában viszont ízesített mhn wheyt veszek, nekem elég jó, mert nem túl édes.
2015. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!