Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sárgarépa ch tartalmát beleszá...

Sárgarépa ch tartalmát beleszámoljam a napi bevitelbe?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
azt is le kell a testednek bontania, nem?
2015. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit eszel.
2015. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb adag répánál szerintem nem ártana, szálkásításnál. Mondjuk ha répa a köreted, nem árt figyelni. Ugye a répa kissé cukros.
2015. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem is az hogy cukros, de az mind szacharóz ha jól tudom
2015. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De vki szerint tömegelésnél felesleges számolni a zöldségeket
2015. ápr. 22. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, mit mondanak egyesek, nagyobb mennyiségű zöldségben (különösen, ha szénhidrátdús, mint a répa) igenis jelentékeny mennyiségben akad szénhidrát. Aki egy keveset eszik belőle vagy mit neki pár tucat gramm ch ide vagy oda, az megteheti, hogy nem számolja, bár nem tudom, minek számol valaki ch-t, ha még megközelítőleg sem pontos.

Speckó esetben pedig alapvető számolni, s pl ha valaki ketogénezik, akkor nemhogy számolni kell, de enni is csak extra óvatosan, különben borítja a napot.

2015. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tömegelésnél is egyéni kérdés.


Ha ketogén tömegelést nyomnék, akkor számít a cukorbevitel mondjuk fél kiló - kiló párolt répa esetén.


Ha valaki hízékony, eszik rizst is, és mellé fél kiló répát, lehet hogy számít már ennyi plusz ch (részint cukor)


De ezt magaddal kapcsolatban csak magad tudod kitapasztalni, mi nem :)

2015. ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!