Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha rossz alvó vagyok, akkor...

Ha rossz alvó vagyok, akkor felesleges edzenem vagy van megoldás?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallani, hogy főleg alvás alatt regenerálódik, épül az izomzat. Ha a napi ajánlott 8-9 óra helyett csak 4et 5öt vagyok képes aludni, akkor mi a teendő? Ha heti négy helyett csak kétszer edzek és ennek megfelelően kevesebb szénhidrátot meg fehérjét viszek be az úgy működhet, vagy így alapból nincs értelme?
2015. ápr. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzéstől függetlenül is rendbe kellene szedned az alvásodat. Háziorvossal konzultáltál már?
2015. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami baj van, vagy egészségügyi vagy valamilyen szokás.

Nem telefonozol, gépezel, tv-zel elalvás előtt?

2015. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használsz valamilyen stimulánst (pl. ginkgo, tirozin + ALCAR), nem vagy ideges / nem idegeskedsz valami miatt?
2015. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 van benne valami


#2 de, gépről tanulok, de általában tízkor abbahagyom, viszont éjfél előtt szinte sose sikerül elaludnom, ez azért nem normális


#3 nem, nem használok ilyesmit, ideges viszont gyakran vagyok

2015. ápr. 22. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez szorongás


rohamokban, epizodikusan is jelentkezik? van olyan hogy hirtelen felébredsz és nem tudsz visszaaludni? vagy hirtelen rád tör az idegesség, és sehogy nem múlik, pulzusod extrém magas lesz esetleg izzadsz is, ujjak vége elhidegül?

2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!