Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eugen Sandow testalkata...

Eugen Sandow testalkata mennyi idő alatt érhető el naturálban?

Figyelt kérdés

Eugen Sandow testalkata kb mennyi idő alatt érhető el naturálba, saját testsúlyos edzéssel ? Megvettem Paul Coach Wade - Csak az izom könyvét, kifejezetten a testsúlyos testépítésről szól. A szerint edzek majd hétfőtől.

Itt van kép Eugen Sandowr-ól

[link]


2015. ápr. 30. 17:48
1 2
 11/17 Musclemore ***** válasza:
Alkata nem valami jó, de kihozta belőle a maximumot.Széles a csípője.
2015. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt mondom én is.:)
2015. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A dereka pont jó, jó vastagok az oldalsó hasizmai. A vékony derék a lányoknak való. A mellizma tényleg nem túl nagy szerintem se. De kinek mi az esztétikus.
2015. ápr. 30. 18:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát azért Arnold sem volt annyira nőies a vékony derekával, szerintem.:)
2015. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik az alkata
2015. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tyler913 ***** válasza:

Már bocs,de ezekkel a paraméterekkel kötve hiszem,hogy szálkás vagy. Meglepődnél,mennyit le lehetne még adni az igazi szálkásságig...

Amúgy lehet,hogy Sandow bácsinak nem voltak Molnár Péter-féle szulerhős-arányai,de eszméletlen nagydarab volt viszonylag szálkásan egy olyan korban,amikor még nem használtak szteroidot. Szerintem emiatt nyugodtan lehet rá mondani,hogy elit genetetika,amit cucc nélkül nagyon kevesen közelíthetnek csak meg. Kitűzhetsz célnak hasonlót,de az ő testében egy élet munkája volt,és nem tilitoli fegyencedzéssel.

2015. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

trainlikeaman nevű felhasználó válasza:


Ezt nem fogod szeritnem naturálon hozni. Főleg nem a semmitérő fegyencedzéssel. Nem a gyakorlatok a rosszak, hanem a fegyencedzés. Na de ne szapuljam már mindig azt a könyvet...

Lehet talán mondani, hogy Sandow volt a testépítés atyja bizonyos értelemben, de emellett baromi erős volt. Az edzései gerincét a nehéz, teljestestes gyakorlatok adták. A súlyzókkal és a saját testével is jól bánt. Fontos szerepet szánt az étrendnek is, és szerette a hidegvizes fürdőt. Egyszóval a hangsúly a kemény erőedzésen volt neki is, bármilyen jól is nézett ki emellett. Szteroidok még nem voltak. Azt hiszem sokat elárul, hogy közte és Arthur Saxon között dőlt el a bent press világrekord, több, mint 170kg-ot tudtak felemeli ezzel a nehéz gyakorlattal, ami a kedvencük volt. Az interneten vannak elérhető könyvei Sandownak is, érdekes olvasmányok. :)

2015. máj. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!