Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó a szója protein?

Jó a szója protein?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha nincsen tul sok pénzem, akkor jó a szója protein is tömegnövelésre? :)
2015. máj. 2. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a jó nem ilyen. :P Ha nagyon nincs pénz, akkor lehet alternatíva, kérdés mennyire vagy finnyás. De akkor már inkább vegyél tojást. Ez is teljes értékű fehérje, csak növényi eredetéből kiindúlva kissé nehezebben hasznosúl. Vagyis több kell belőle, de akkor már majdnem ugyanott vagy mint egy tejsavóval.


De a tojás meg nem annyira drága (mármint a tojás tojás :D).

2015. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. de azért inkább a szója mind a tojás. :) A szója proteint könnyeben tartom a suli táskámba mert a szüleim nem tudhatnak rola :D
2015. máj. 2. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de a tojást meg nyugodtan tarthatod a hűtőben, és a szüleid is tudhatnak róla, hogy tojást eszel.
2015. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nah igen, 3 tojás megfőzve hozzá egy kis rizs, árban ugyanott vagy mint egy adag szójával szinte és messze jobb. És nem kell eldugni se.
2015. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég szar családban vagyok. nem engedik hogy csak ugy saját magamnak főzzek meg minden. egyből az lenne hogy nekem mért nem jó az ami éppen van, meg hogy mért hülyeségekre cseszem el a pénzemet
2015. máj. 2. 11:51
 6/6 Mr. S ***** válasza:
én pl fél csomag túrót szoktam leturmixolni egy kis tejjel és azt iszom melóban. a szója fehérje nem felel meg hormonálisan a férfiaknak (ösztrogén termelést serkenti) ami ugye nem nagyon kéne. azt hiszem jobb mint a semmi, de egyértelműen a legrosszabb fehérje választás
2015. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!