Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon gyenge állóképességnél...

Nagyon gyenge állóképességnél érdemes elkezdeni kondizni vagy előtte fejleszteni azt?

Figyelt kérdés

Utóbbi 6 évem azzal ment el, hogy nappal ültem munkahelyen, utána meg feküdtem otthon. Lépcsőn fuldoklok lassan.


Amíg nincs rendes állóképességem addig csak fussak/biciklizzek?

Ilyen esetben kb sz*rt sem érne a terem?


Edzéstervet, étrendet néztem/terveztem és ez inkább 5 éves terv lesz, nem 5 hetes. Nem cél a kockahas strandra.


2015. máj. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó hozzáállás.

Ha nem ütközik egyik a másikba,csinálhatod nyugodtan együtt.

2015. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettőre együtt nem lenne időd/kapacitásod? Simán lehet kondi mellett állóképességet növelni, pláne megfelelő étrenddel. A kondi az elején úgyis arról szólna, hogy megtanuld a gyakorlatokat helyesen kivitelezni és inkább az izületek szokatása mint állóképességet igénybevevő feladatokról kell, hogy szóljón az első pár hét/hónap
2015. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el az edzőterembe átmozgatást csinálni, és járj el sétálni. Felejtsd el a futást ilyen kondícióval.
2015. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Menni fog mindkettő. Köszi, mentek a kezek
2015. máj. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!