Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% WPP milyen ízben ajánljátok?

100% WPP milyen ízben ajánljátok?

Figyelt kérdés

rendelnék, és mivel nagy kiszerelés, nem tudom eldönteni melyik a legjobb íz, kinek milyen tapasztalatai vannak az ízek terén?


( [link]



2015. máj. 28. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül a mogyorós-csokit ajánlom. A vanília-erdei gyümölcs sem rossz, de abból nem biztos, hogy érdemes ekkorát venni. Ami még rohadt jó az rocky-road, de úgy látom abból nincs 5 kilós kiszerelés.
2015. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: a banános szerintem hihetetlenül műízű. Ettől függetlenül lehet, hogy bejönne, mert úgy tudom, hogy elég népszerű. De tudsz rendelni 30g-os adagokat, kóstolj meg többet is, ha úgy érzed.
2015. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Professional kevert ízeit szerintem nagyon hamar meg lehet unni.

A sima (kék dobozú) 100% WP csoki, tejcsoki, fehércsoki és vanília ízei viszont számomra megunhatatlanok már évek óta.

2015. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most próbáltam a vanília-erdei és az eper-fehércsoki kombinációt, mindkettő okádék... szörnyűűű

a vanília és a csoki elmegy, de nem finom egyik sem

2015. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!