Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül a WPC 80-as...

Mennyibe kerül a WPC 80-as tejsavó?

Figyelt kérdés
10 vagy 5 kg-os zsák?
2015. jún. 1. 11:44
 1/5 anonim válasza:

Én 20 kg-os zsákot vettem 3 hónapja, de a gyárból, nettó áron, nem bruttón, és így jött ki kilójq 2700ft-ért.

Gondolom egy 5-10 kg-os zsák ára bruttóban olyan 3500-3800ft/kg körül lesz.


Ha gondolod adok el az enyémből olcsóbban, mint amennyiért megveszed, küldök képet a zsákról, a cimkéről, a porról, mindenről, sőt, személyesen is eljöhetsz venni, ha gondolod.


Én már 3 hónapja ezt iszom napi 2x, hasmenésem sincs soha, az összes többi sciteces meg bioteches cucctól mindig volt. Könnyen emészthető és úgy ízesítem ahogy akarom...


Azt írja a zsák, hogy felbontás után 1 évig jó, de ennyi idő alatt nem tudom elfogyasztani az egészet, szóval, ha gondolod, én adok el neked.


Pest megyei vagyok.

2015. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Dugd fel magadnak!;)

2015. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyárból? Magyarországon nem gyártanak tejsavókoncentrátumot.


Másrészt myproteinnél is extra akcióban ki lehet fogni ennyiért, 3*5 kg, tehát 15 kg esetén ennyi, de a stillmassnál a 2,5 kg-os legkevesebb 8000+300 ft csom. díj = 3320 Ft/kg áron

2015. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt Mizotejes művezető mondta, hogy gyártottak tejsavó fehérjét, csak nem Pécsi üzemben, hanem valamelyik kisseb vidéki üzemben. Most nem jut eszembe a város neve. Jelenleg nem tudom, hogy M.o-n gyártanak-e.
2015. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ki mondta, hogy magyar termék?

Apám élelmiszer mérnök és rendelt nekem a cég plusz 1 zsákot. A főnök csak a nettó árát kérte el.


Az itthon áruld dolgokról meg kár beszélni... Átcsomagolják a termékeket, amikhez kevernek mást is. Szójafehérjét, illetve tejcukrot, stb...

Állaga, szemcse mérete, színe mind ugyan az, de mindegy...

Gondoltam jófej leszek, de felőlem be is kaphatjátok.

El tud fogyni bármikor baráti társaságban, csak tőlük meg nem kérek pénzt.

2015. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!