Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A STILLMASS.hu megbízható?

A STILLMASS.hu megbízható?

Figyelt kérdés
Mert vettem 8:1:1 BCAA-t, és túl olcsónak találom! Mert csak 8300 ft mindennel együtt... Biztos h 8 g leucin van benne??? Nem átverés?
2015. jún. 9. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
persze
2015. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azért mert ha Scitec-től vennék 1kg 8:1:1 BCAA-t biztos, hogy kb 15000ft lenne.. És szlovák cég a stillmass.hu, tehát nem tudom, hogy ki(k) ellenőrzi őket illetve h mennyire szigorúak ezek az ellenőrzések.


Én vagyok a kérdező

2015. jún. 9. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima legolcsóbb BCAA-jukból vettem szálkásításhoz és állagra, ízre ugyanolyan volt, mint a "nagy" cégek termékei. Mivel olcsóbb volt, többet is ehettem belőle (20-30g/nap) és így egyértelműen éreztem a hatását, jobban ment az edzés, feszesebb izmok, majdnem mint 1 kreatin kúra alatt. Sokan vásárolják itthonról is és nem nagyon hallok negatív tapasztalatokat. Ők nem a nagy marketingre költenek, nem csilivili dobozokra, nem tartanak fenn boltokat és nem szponzorálnak versenyzőket, ennyi.
2015. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem ők a túl olcsók, hanem a többi a drága! Főleg a két "nagy" magyar cég, amelyik amerikainak tünteti fel magát... Láttad pl. a fibo-t? akkor láttad, hogy mekkora feneket kerítenek neki, ami rengeteg pénz és ez bizony benne van a bcaa árában is...
2015. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!