Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérje/Vitamin/Italpor...

Milyen fehérje/Vitamin/Italpor van amiben sok a tejsavó?

Figyelt kérdés
Olyan terméket keresnék amit én is használhatok. 14/Fiu válogatott sprinter vagyok,hamar le megy a vércukrom mert ki ürül a szervezetem. Ezért keresnék valamilyen vitamint/port/fehérjét

2015. jún. 10. 16:27
 1/1 nerd11 ***** válasza:

Ha válogatott sprinter vagy, gyanítom van hozzáértő edződ. Ha nincs, és tényleg az interneten kell begyűjtened az infókat, az gáz, főleg 14 évesen. Amit itt olvasol, annak 99%-a nettó hülyeség.


Először is szerezz be egy multivitamint. Sprintelésnél a vércukor is, és a glikogén is ürül, ezt nem tejsavófehérjével kell pótolni, hanem szénhidráttal. Erre valók a sportitalok, amit akár a szupermarketekben is megtalálsz a hűtőben (gatorade, meg ilyen szutykok)

De olcsóbban megvagy, ha magadnak kevered. Persze van egy-két agyhalott futó, aki a vércukrot csokival meg ilyen egyéb marhasággal próbálja fenntartani.LOL


Google: izotóniás ital házilag

2015. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!