Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki csak két...

Van itt olyan, aki csak két gyakorlatot végez izomcsoportonként? Működik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én amikor egyet csináltam az is működött, magamra raktam egy kis izmot 2-3 hónap alatt. Főleg vállra, karra. Alapgyakorlatokkal edzettem, tehát: fekvenyomás, guggolás, felhúzás, vállból nyomás, evezés, vádlizás és kétkezes bicepsz ment.

Nem csináltam sokáig, de azalatt a 2-3 hónap alatt rádupláztam a súlyokra. Mondjuk nagy súllyal kevés ismétléssel és szériával edzettem, legtöbbször csak egy vagy kettő szériát végeztem. Ez a fajta edzés nagyon intenzív, szóval heti két alkalommal is elég volt végezni, de mehet háromszor is. Mindenekelőtt viszont ha kezdő vagy, akkor csinálj átmozgató edzést.

2015. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En annyit csinalok es mukodik, de idonkent valtoztatni kell oket es figyelni kell hogy az intenzitas eleg nagy legyen, mert ez nem volumen edzes. Ha meg se volumen se intenzitas..... erted
2015. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy 2-3 sorozatot csináltam izmonként. Az is működött, de extrém intenzitás kellett és 2 hónap után nem láttam értelmét tovább csinálni.
2015. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha mindenre csak két gyakorlatot csinálsz az nekem nagyon jó edzéstervnek tünik.

Csináld felsőtest/alsótest felépítésben a dolgot és jól fogsz tole fejlodni

2015. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!