Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha halljátok, hogy 2 ismerősöt...

Ha halljátok, hogy 2 ismerősötök beszél a fehérje porról mint koksz, akkor oda mentek szólni vagy hagyjátok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, az ő hülyeségük nem az én dolgom.
2015. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondom nekik, hogy ne szedjenek ilyen porokat.
2015. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!


Viszont trollkodásból megmondhatod nekik, hogy a zegyik ismerősöd ilyen gyúrós koxporokat szedett és impotens lett tőle a mája, a vesét meg felfújta!4

2015. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszarom. Úgyse lehetne őket meggyőzni. Nem fárasztom magam.
2015. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Én adni is szokttam alajuk a lovat az egyik voltt tanarom azt mondtta nekem amikor meglatta a taskamban a shakeremet hogyha sok ilyet iszol am ossze fog tole menni a peniszed erre benyogttem neki hogy azert ne tessek agodni mert mar leszaradtt :D
2015. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szólok oda,mert úgyis okosabbak,így van ez már csak:)

Meg kell tanulni mosolyogni az embereken.Ha mondjuk nekem mondanák konkrétan,hogy én is használok-e ilyet,meg nem jó,mert nem fog felállni stb.akkor egyszer elmagyaráznám értelmesen a témát,aztán vagy felfogják,vagy nem.

2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 - palilaci - ***** válasza:
Ez függ az aktuális hangulatomtól és a véralkohol szintemtől. Szóval vagy elküldöm őket a plcsába, vagy beszállok én is és mondom: jaja a gonoszfehérje koxporoktól bizony impotens leszel de akár fäsz nőhet a nyakadra....hmm akkor ahogy elnézem te szedtél/szúrtál ilyen csúnyaságokat. Esetleg...ha...de tényleg ha van türelmem hozzá megpróbálom parasztosan elmagyarázni, hogy keveri az illegális szerekkel.... ez utóbbit hiába mondom, úgyis visszahallom, hogy "felfúj" stb szóval az előző kettőt szoktam alkalmazni :D
2015. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!