Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan személyi edzőt...

Tudtok olyan személyi edzőt Mo. -n aki ténylegesen ért a testépítéshez?

Figyelt kérdés
olyat aki nagyon otthon van a biológiába és nem felszínes a tudása,és akinek a munkássága fenn is van a neten
2015. júl. 5. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Tóth Dani, Fekete Balázs nagyon jó, miért kell nagyon érteni a biológiához? A testépítés nem túl bonyolult.
2015. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. mert egy két ember a téves biológiai tudása miatt mond hülyeségeket
2015. júl. 5. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz valaki személyi edző mert ki van edzve és azt hiszi ért is hozzá. Tudni kell bizonyos dolgokat, főleg komolyabb szinten. Szóval az a bizonyos tudás.
2015. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert helyszint irhattal volna,hogy megis melyik varos :) de cutler gym-ek mindegyikeben vannak nagy szakmai tudassal es tapasztalattal rendelkezo edzok.
2015. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
írtam hogy a neten lévő munkásságuk érdekelne leginkább ,mindegy melyik város
2015. júl. 5. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a legjobbat keresed.. Az egyik legnagyobb magyar testépítő legenda :)


WABBA abszolút testépítő világbajnok, 2007 Magyarország év testépítője díj.

2015. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mélységeiben érdekel a téma, Kozaróczy Tibortól a "12 hét Online Tréning"-et ajánlom elolvasásra. Amúgy személyi edző, akinek nem felszínes a tudása: Sárga György. De róla nem igazán találtam most így, hogy mi van vele, nekem úgy tűnik, mintha el lenne tűnve.
2015. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elírtam. *Sára György.
2015. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!