Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok nekem segíteni egy...

Tudnátok nekem segíteni egy olyan edzéstervben amiben először leadnék pár kilót, zsírból, majd egy kis izmot magamra tudnék venni?

Figyelt kérdés

Régóta szenvedek már a külsőmmel és nem azt mondom, hogy kövér vagyok, mert attól messze vagyok..168 cm és kb 66 kg..emlékszem 8.-os koromban is ilyen arányban volt a magasságom a súlyommal, akkor viszont inkabb még duci voltam..járok edzeni terembe, volt idő mikor nagyon jól is ment a dolog ezért is van mar rajtam izom es ezért nem nezek ugy ki ahogy mondjuk 3-4 évvel ezelőtt..de mindig közbejon valami ami miatt nem tudok eljárni és itt sérülésekre gondolok (térficam..).

Elhatároztam magam most, ha bele is halok, meg fogom csinálni amit akarok! Le adni legalább 5 kg-ot..amivel a legjobban nem tudok kiegyezni ez az úszógumi szerű dolog a derekamon..valamiert sose tudom eltüntetni emiatt sose jo ram egy gatya se..nagyon unom már ezt a szenvedést, kerlek segítsetek! Természetesen étkezési tippeket is elfogadok, bár legalább ahhoz értek is..

18/F



2015. júl. 14. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Utolsó mondatodból látszik, hogy semmit nem tudsz az étkezésről... Ha annyira értenél hozzá, tudnád, hogy az, hogy fogysz e nem az edzéseden, hanem a táplálkozásodon múlik...

Az edzés az edzés, nincs olyan, hogy fogyasztó edzés, szálkásító étrend olyan viszont van...

Ajánlom figyelmedbe a sárga kapszula című ebookot..

2015. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy a 70% az étkezésen múlik..a kérdésben egy hatékonyabb, intenzív edzestervre voltam kiváncsi amit tudok az étrend mellé kapcsolni, de azert tippeket elfogadok:D


Köszönöm szépen a tanácsot, már neki is álltam!:)

2015. júl. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!