Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a franc ez a sárga kapszula...

Mi a franc ez a sárga kapszula, hogy mindenki ezt ajánlgatja?

Figyelt kérdés
Mindig ezt lineklik a kérdéseknél. Ezt valami természetfeletti erő küldte, hogy mindenki vakon bízik benne?
2015. júl. 15. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Más magyarnyelvű ilyen egyszerűen direkt hülyéknek megfogalmazott szakkönyv nincs a témában...
2015. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Egy vagy két felhasználó reklámozza ha kell, ha sem.


Elvileg a testépítökre vonatkozó tanácsokat akarják a fogynivágyókra is ráhúzni, ami nem minden esetben hasznos.


Emellett az egész igen trágár szövegü, én személy szerint ezért (is) igen negatívnak tartom

2015. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A stílusa tényleg olyan amilyen, Bunny nem épp a jó modoráról híres. Viszont röviden és érthetően összefoglalja az alapokat, ami nagy segítség egy kezdőnek. Sokan nagy sületlenségeket kérdeznek, látszik, hogy a legalapvetőbb tudás sincs a birtokukban, nekik érdemes ezt elolvasni.

Nekem rengeteget segített, tavaly 30 kg-ot passzoltam le, mellette szép lassan tudtam az izomzatomon is fejleszteni. Persze azóta is képzem magam a témában, de a kezdő lökésben sokat számított ez a kis könyv.

Most olvastam a powerbuildert, én azt is tudom ajánlani, abból is sikerült sok hasznos dolgot tanulni.

2015. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy szakkönyv? Egy tudós szakember írta, aki tanulmányozta az emberi szervezetet, hogy mindenkinek mi a jó?
2015. júl. 15. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem meg veletlenul sem. Bunnynak fingja sincs az emberi szervezet műkodéséről.

Az a könyv valamilyen tudast ad. Amitol valszeg fogaz fejlodni de kozel se maximalisan. Jobb mint ha parizeres zsemlet ennel csak es heti 5 mellbicepsz napod lenne de attol meg vannak a konyvben baromsagok

2015. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet írni jobbat, és akkor nem kell itt hülyeségeket kérdezni, hanem linkelheted a saját műved. Egy ingyen letölthető anyagról beszélünk, ami azért készült, hogy a legszükségesebb alaptudást átadja. Attól, hogy neked nem tetszik, még rengeteg embernek segített, akiknek fogalmuk sem volt róla, hogy hogy álljanak neki az edzésnek vagy mi a fenét kéne enni.

Aki komolyan veszi a testépítést, táplálkozást, az később úgyis jobban utánaolvas a dolgoknak. Azt, hogy kinek mi működik, mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Sem az edzés sem a táplálkozás tekintetében nem egybehangzóak a vélemények, nem lehet egy könyvvel mindenkinek megfelelni.

2015. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet szakkönyvnek hívni mivel egy olyan ember írt egy szájbarágós könyvet a testépítésről, akinek ez a szakmája, kenyérkeresete és nem mellesleg évtizedek óta foglalkozik vele...

Ha én írnék egy könyvet az intarziázásról az nem lenne szakkönyv a szemedben, mert nem egy "tudós" írta, hanem egy egyszerű asztalos mester?

2015. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jo de egy csomo minden ami benne van nem emberfuggoen baromsag hanem siman baromsag.
2015. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!