Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izomzat ha edzel akkor is...

Szulu13 kérdése:

Az izomzat ha edzel akkor is erősödik ha nem tudsz bevinni mindig sok fehérjét?

Figyelt kérdés
bővebben én edzek minden nap 2-órát és arra lennék kíváncsi hogy ha pl: nincs lehetőség arra hogy meglegyen most a kellő fehérje bevitel vagy ami az izom növekedéshez kell akkor is erősödik az izomzat nem? ja és én nem nagy izmokra törekedek hanem erősekre szálkásakra mert én fegyencedzést használok és erre lennék kíváncsi a válaszokat előre is köszönöm :)
2015. júl. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a két órát sokallom, ott már fennáll a túledzés veszélye is, másrészt pedig én 1-1,5g/tskg fehérjével is tudok felszedni izmot, azt pedig igazán nem teljesítmény elérni. Az ilyen 2-3g/tskg már arra vonatkozik, mikor valaki elég régóta edz, újoncoknak szinte csak pénzkidobás.
2015. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 óránál nincs túledzés. Sosincs túledzés ha alszol, eszel eleget. És kérdező, nem kell rengeteg fehérje.
2015. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért napi szinten 2 óra az elég megterhelő naturálban ahhoz, hogy ne pihenjen eleget az izomzata.
2015. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
normáls esetben a glukoneogenezis /amikor a kis teste az izomszövetet bontja vissza, hogy glükozt nyerjen energiaforrásként/ kb 18 óra fehérjementes táplálkozás után áll fennt, viszont ez függ attól is hogy kinek milyen az anyagcseréje, és itt értem azt is, hogy valaki mennyit edz, mivel az edzéstől nő az anyagcsere, nem is kis mértékben.
2015. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!