Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiuk! Hogyan tudnek magamnak...

Fiuk! Hogyan tudnek magamnak jo alakot varazsolni?

Figyelt kérdés

20 eves, 183 centi, 62 kg koruli parameterekkel rendelkezo sracvagyok.

Milyen edzestervvel es etrenddel tudnam magam picit izmositani, es lathato izmokat varazsolni?

Nem kell lehurrogni rogton, nem bodybuilder testet szeretnek, csak egy olyan alakot, ami nem olyan vezna, mint egy nőé. :D

Tul sok iranymutatast olvastam mar, es nem tudok magamtol ilyen etrendet kialakitani, meg ilyesmi, de szemelyi edzot nem engedhetek meg magamnak.

Ahol edzeni tudok majd, az ilyen kardioterem, konyebb sulyzokkal, futopadok, huzodzkodo...etc.

Egy heten mennyit kell edzeni, mioyen kajakkal, mellette meg milyen sport? Uszas, squash, tenisz...ezek erdekelnek.

Mennyi idon belul lesz lathato egy kis ferfiasabb alakl? :D

koszonom a segtseget!


2015. júl. 19. 01:28
 1/8 A kérdező kommentje:
btw bocsi az irasert, probaltam normalisan leirni, csak telorol vagyok :)
2015. júl. 19. 01:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél tovább passzív lenni, vagy mi?
2015. júl. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 - palilaci - ***** válasza:

békakrokk


Napasztmek.... ez fika volt :'D


Kérdező ha meg nem tudsz értelmezni pár szöveget hanem várod, hogy valaki a szádba rágja azt, amit 5 mp alatt kikereshetnél akkor sajnálom de nem való neked ez a sport, sőt más se.

[link] itt nézz szét az alapismereteket keresd.

2015. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha, mostmar aktivkodnek. Vagy ez szamodra valami problemat jelent?
2015. júl. 19. 10:27
 5/8 A kérdező kommentje:

a masodiknak: nagy vagyok gyengefelfogasu, es eleg jol megy a szovegek ertelmezese, ellenben a tieddel. Leirtam, hogy ha tiz helyen olvasok errol a temarol, tizenegy kulonbozo tippet kapok, es fogalmam sincs, hogy mondjuk melyik etrendet lenne celszeru kovetni. Ezert irtam ki a kerdesem, hogy hatha linkel valaki valamit, ami neki bevált, es ajanlani tudna.

azert danke!

2015. júl. 19. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el kérdező a Sárga Kapszulát.

Az étrendet sovány húsokra és rizsre, valamint zöldségekre kell építeni. Reggelire mehet zabpehely tejjel, vagy protein porral. Estére ehetsz túrót. Ezt összekeverheted valamivel, hogy jobb íze legyen. Például lekvárral.

A makrotápanyagokat és a kalóriát számolni kell, hogy növekedjen a tömeged. Értelemszerűen kalóriapluszban kell lenned, hogy izmokat növelj.

Úszni, futni mehetsz mellette meg lényegében minden mást is lehet, legfeljebb arra kell figyelni, hogy a táplálkozásodból fedezd a kiegészítő sportoknál elhasznált energiát. Így nem megy az izomépítés rovására.

A könnyebb súlyok alatt pontosan mit értesz?

A lényeg az lenne, hogy ezeket tudd nagy terheléssel is akár végezni:

Húzódzkodás

Fekvenyomás

Guggolás

Felhúzás

Lábemelés

Vállból nyomás

Tolódzkodás

Bicepszhajlítás

Vádliemelés

2015. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá semmi közöm, de a kérdés megfogalmazása után nem hagyhattam ki bocs. Palilaci legalább értette :D
2015. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 - palilaci - ***** válasza:

" Ezert irtam ki a kerdesem, hogy hatha linkel valaki valamit, ami neki bevált, es ajanlani tudna. "


Jó hogy mindenki egyforma és mindenkinek jó ugyanaz. Leírhattam volna az étrendemet meg az edzéstervemet de több mint biztos, hogy csak zsírban híztál volna és túledzettség lenne a vége. Pedig nekem most az jön be. A shop.builder megbízható oldal, az ott olvasottak nagy részét veheted akár szentírásnak is. Az onnan megszerzett infókkal már kitudsz építeni magadnak egy testet. Sárga kapszulát meg olvasd el.

2015. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!