Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz vagy Jeff Seid fizikuma...

Zyzz vagy Jeff Seid fizikuma jobb szerinted?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő jó, de szerintem Jeff Seid fizikuma jobb.
2015. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Pumped Gabo ,hogy ,hogy nincs itt? :O
2015. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Mindkettő egy rakás szar. :D Nem is értem, hogy hogy figyeltek fel erre a búzára emberek; gondolok itt Zyzz-re. Lemész bármelyik terembe bármelyik időpontban, és 3-4 embert találsz egyszerre, akik mind jobban néznek ki, mint Zyzz, és mondjuk a teljesítményük (erő vagy kardiovaszkuláris) is jobb.


Jeff Seid nem tud elvégezni egy rendes fekvenyomást (túfejlett váll/tricepsz, lemaradt mell), a törzsizmai gyengék (kidolgozottak, de vékonyak), és kb. 100 kg-val guggol (225lbs). Én 3 hónap alatt 100 kg-val guggoltam. Kell ennél többet mondanom? :)

2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Mijen gonosz vagy! Ők igazi sportolók, anorexiás gyerekből magukra pakoltak 15 kiló izmot koxal.
2015. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Azóta is motiválnak, bár az nem zavar hogy az egyiknek felrobbant a szive.
2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaj megint a sok okos küldejetek légyszives képet a fizikumotokról ha ilyen szarnak találjátok zyzzt és jeffet és ha jeff melle le van maradva tesó eléggé el vagy tájolódva.Gyenge törzsizmok? haha nézd meg mennyivel csinálja a felhúzást. Hozzáteszem amugy is kevés fitnessmodel csinál felhúzást.
2015. júl. 20. 22:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Hja meg 100kgal guggol?:DD lehet nem valami nagyok a lábai de a 100kgt már rég elhagyta...
2015. júl. 20. 22:15
 8/14 - palilaci - ***** válasza:
100%
Azért, hogy szar az erős túlzás.Igaz sok a cucc ilyen formákhoz lehetnének nagyobbak. Szerintem Zyzzé jobb legábbis nekem jobban bejön.
2015. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szergej55 ***** válasza:
20%
Nem baj, ha neked a kisfiúk jönnek be, kérdező, de mi gondolhatunk mást is.
2015. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Jeff Seid-nak szarok a lábai. Ez tény.


https://www.youtube.com/watch?v=377r6uv0vAs


Itt a világhírű felhúzás. Kb. olyan, mint amilyet Magyarország termeiben láthatunk hobbistáktól. 4 tárcsa van a rúdon, legyünk jóindulatúak és feltételezzük, hogy nem 4 db 15kg-s (35lbs), hanem 4 db 20kgs (45lbs).


8 * 45 az ugyebár 360, ez talán még matekóráról rémlik. Tehát 360 lbs. 360 lbs az egészen pontosan 163.29 kg, ami nevetséges, ráadásul olyan formával csinálja, hogy azt jellemeznem sajnos becsületsértés lenne. Az már csak hab a tortán, hogy ezek még csak nem is "touch and go" ismétlések, hanem úgy odabassza (nyilván mert túl nagy a súly), hogy 4-5 centit "rúg vissza" a súly. :D 160 kg-s deadlift pedig max. 1 év alatt elérhető, nekem 3 hónap alatt 120kg-ig sikerült eljutni.



[link]


[link]


[link]



Nem ismerem a mostani állapotot a mellével kapcsolatban (mert leszarom), de ezen képek alapján egy szar a melle. A tricepsze és a válla jól fejlett, ami egyenesen következik abból, hogy nem tud rendesen végrehajtani egy fekvenyomást, illetve hogy a fekvenyomás alsó szakaszát (ami a lényege, az esszenciája, a fekvenyomás értelme) nem edzi. Csak karból nyom, vagy csak a felső "lockout" szakaszt edzi.



Zyzz szóra sem érdemes. Egy naturálon SIMÁN (és még ennél sokkal jobb) hozható fizikumot ért el annyi cuccal, amibe belehalt. :D Mit mond ez neked erről az emberről? Egy kisebbségi komplexusos, megfelelési kényszeres, küzdeni nem akaró és nem tudó, mai kor által agymosott türelmetlen, kitartás és fegyelem nélküli szar alak. :D Számomra ez inkább nevetséges, mint követendő.


Ha már mindenképpen kokszost akarsz tisztelni vagy követni, akkor tedd ezt valaki olyannal, aki TALÁN megérdemli: https://www.youtube.com/watch?v=Pwhh8tSwzDI

2015. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!