Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a dzsámbóról?

Mi a véleményetek a dzsámbóról?

Figyelt kérdés

[link]


Ára tudom hogy elég szr, de kíváncsi vagyok mit mondtok az összetételre.



2015. júl. 24. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Cukor, só, mindenbigyó. A mesében Pindúr pandúrok lettek tőle, a való életben meg hájas himaláják.
2015. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az jámbó

Az oldalon nem látok összetevőket

2015. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vörös Zoli is ettől lett ilyen izmos.
2015. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

^ Persze hogy ettől lehet ilyen izmos. Nyilván nem a növi, a peptidek meg az inzulin miatt. Áá nem.


Ha eddig nem esett volna le kérdező: egyél rendes kaját, ne ilyet.

2015. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Valami értelmes hozzászólás is lesz? Vagy csak meglátjátok hogy dzsambó, és vörös fejjel oltjátok?


Tény hogy nem tettem hozzá a kérdésben, hogy hozzáértő válaszára, és magyarázattal ellátott kritikát várok, viszont ez értékelhetetlen eddig.

2015. júl. 25. 08:29
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

akkor már inkább ez

2015. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Könyörgök! Ennyire nem jön le mire vagyok kíváncsi?

ÖSSZETÉTEL!!!!!

Nem érdekel az ára. Úgyse veszem meg. Kizárólag az érdekel hogy a témában jártas emberkék szerint mennyire jó, milyen hatékony az összetétel. Nem érdekel az se hogy szerinted melyik jobb.

KRITIKÁT.

2015. júl. 25. 08:47
 8/14 anonim ***** válasza:
az összetétele jó, én mondjuk 100g-t vennék be 1 adagnak, az árával van baj
2015. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd disszertációt írunk a kedvedért, csak azért, mert nem akarod úgyse megvenni, egyszerűen kíváncsi vagy... és bunkó.
2015. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem kell akkor írni fszpörgettyű. Kérdést tettem fel, te meg a tipikus ostoba testépítő hozzáállással nyomod a sablonszöveget, remélve hogy a többi majom majd röhög egyet, és felpontoz.

Ez nem facebook hogy lájkokat gyűjts. Nem tudod milyen rendezvényen vagy. És nem, nem én vagyok bunkó, olvasd el a hozzászólásodat. Ha meg nem tetszik hogy hasonló stílusban kapsz választ, akkor meg tanulj meg viselkedni. Anno ezt apám tanította meg nekem 2 büdösnagy pofon kíséretében.


Nem disszertációt kértem (te nagyon messze vagy még a 4ikes fogalmazás megírásától is, nemhogy ettől), hanem véleményt, és indoklást.


Segítek, itt egy sablon:

"Szerintem összetételben ...

Ezt azért gondolom mert ...

Összetettség szerint a kiegészítő ..."


Ezt csak azoknak akik olyan hikomatok, mint te, és 2 nyomorult mondatot nem tudnak maguktól írni valamiről, ami ráadásul saját gondolat, vagy kutatás / utánajárás eredménye lenne.

Csókolom!

2015. júl. 25. 10:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!