Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hi 182/72kg/17/F Vettem egy...

Hi 182/72kg/17/F Vettem egy Fehérjepor étrendkiegészítőt (ISO WHEY ZERO) 500g-os. Az hatásos edzésmód lenne ha csak saját testsúlyos edzéseket (fekvőket/felüléseket meg egykezes súlyzós gyakorlatokat) csinálnék?

Figyelt kérdés

#Testépítés/Sport
2015. júl. 30. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hujuj.
2015. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 - palilaci - ***** válasza:

Hulyegyerek szagot erzek.


Nem tudom, hogy trollkodsz e, vagy tenyleg alulinformalt taho kispocs vagy. Mindegy. Feherjeportol "hatast" ne varj. A vevovelemenyekkel ellentetben nem "hozza" a tomeget, foleg nem 500g ami nevetseges mennyiseg. Jobban jartal volna egy olcsobb koncentratummal. Na mindegy. A lenyeg a lenyeg, ameddig nincs etrended felesleges a tapkieg. Penzkidobas. Az "edzesterved" meg egy rossz vicc. [link] letoltod azt elolvasod. Kezdesnek meg jo lesz ez az edzesterv egy darabig:


Guggolas 2 kezes sullyal

3x12


kitores sullyal

3x20 lepes


Fekvotamasz

3x12


Fekvenyomas kezisulyzoval

3x10


Huzodzkodas

2x bukasig


Invertalt evezes

2x bukasig


Fureszeles

2x12


vallbol nyomas kezisulyzoval

3x12


Vadlira bibiskedes

3x20


haspres

3x20


Ha konnyunek erzed az ismetlesszamot nehezitsd a gyakorlatot.

2015. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!