Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek idén ki nyeri a...

Szerintetek idén ki nyeri a Mr. Olympia-t?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki nyer? Ha tippeltek további helyezéseket, akkor írjátok. Illetve ki a kedvencetek/kinek szurkoltok/esetleg kinek kéne nyerni, de úgyse fogja? Minden véleményre kíváncsi vagyok.

2015. aug. 2. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez iszonyú jó kérdés.

Nagyon szoros a mezőny azért.

2015. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, nagyon szoros lesz.
2015. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek igaz, hogy Phil helyett új arc kell?
2015. aug. 2. 20:13
 4/16 HarciCsiga ***** válasza:

Szerintem Phil szemelyisege egyaltalan nem valo arra hogy a top testepito legyen

Szoval igen, Ramy nyerne ha idosebb lenne picit es tobb ideje lenne a topban de mivel ez nem igy van ezert eselyesnek tartom Dextert,Flexet,Kait(neki iden nagyon jo lesz a forma) es akiknek meg egy csop eselyuk van azok Victor Martinez(o most visszatero ezert nem hiszem hogy egybol nyeri) ott van meg Cedric aki Arnold ideji felszolalasa miatt jobb helyzetbe kerulhet talan csak ugy mint Flex es Dexter

2015. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csiga nagyon nem vágod :D, a bírók elsősorban a fizikumot nézik, a politika csak másodlagos. De a többi sportban is így van. Victornak esélye sincs, kezdődő akromegáliája van.
2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ramynek 0 az izomérettsége, kell neki még 2-4 év legalább.
2015. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 HarciCsiga ***** válasza:
Errol beszelttem Ramyvel kapcsolatba Victorol meg multkoraban lattam kepet es minden adotsaga megvan hozza hogy cimet nyerjen, nem feltetlen maga a sport politika miatt gondolom igy hanem azert mert a birok is raeszmelhetnek arra hogy jot tenne maganak a sportagnak azt a tobbit majd meglatjuk :)
2015. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kezdődő akromegália?ezt honnan tudod?
2015. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Phil most szedett fel izmot, Kai a régi dolgai miatt szerintem nem esélyes, Ramy nem tud angolul, nem eladható így. Dennis Wolf-nak szurkolok, illetve Shawn Rhoden-nek.
2015. aug. 2. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Kainak szurkolok, de Phil behúzza, max Rhoden tudna odaérni.
2015. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!