Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek van összefüggés a...

Szerintetek van összefüggés a kokszolás és a táplálékkiegészítő reklámok között?

Figyelt kérdés

Emiatt kérdezem:


[link]


Én ezzel baromira egyet tudok érteni, hiába szajkózza Bunny az ellenkezőjét. Vélemények?



2015. aug. 10. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van összefüggés, de ettől még nem kéne lecsukni a táplálékkiegészítő-gyártókat, hanem az embereket kéne rendesen felvilágosítani. Pl. testnevelés órán nem ártana egy kis elméleti rész.
2015. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
egy fogyatékos vagy ha azt hiszed, hogy a C vitamintól olyan leszel mint phil heath. továbbá a reklám nem állitja, hogy CSAK azt "szed" és CSAK azért olyan. aki hülye, azt verjék is át. természetes kiválasztódás...
2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja még valami. szinészek, müsor vezetők, zenészek, hires emberek is reklámoznak sok mindent, pl üditő, áruház lánc, joghurt. na most azt ne mond nekem hogy te elhitted hogy liptai klaudia azért lett müsor vezető mert actimelt ivott?
2015. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Táplálékkiegészítők nélkül is tudnák az akaratgyenge gyerekek, hogy a gyógyszerek miatt "nőttek nagyra" a versenyzők. Tehát értelmetlen az egész.
2015. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gyerek rájött az agresszív marketing kampányra ami az egész világban folyik :O Hű micsoda ész!


Amúgy meg:

"És mi lenne a táplálékkiegészítő gyártókkal, ha az emberek megelégednének azzal a fizikummal, amit tiszta kajával és edzéssel el lehet érni?"

Jah csak nem lehet jobb fizikumot elérni táplálék kiegészítővel... mivel nem szteroid...

2015. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Táplálék kiegészítő=gyógyszer

Te egyáltalán értesz magyarul?

2015. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is van összefüggés.Jól írja,hogy a reklámok a tudatalattira hatnak,és ez így persze közhely,nem ő találta fel a spanyol viaszt,de akkor is megtévesztés lesz belőle.
2015. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha ezt nekem írtad akkor komoly problémák vannak a szövegértésedel.
2015. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem béka nem el se olvastam a válaszokat csak a kérdésre reagáltam hirtelen mert nem volt időm.:)
2015. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!