Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így elképzelhető a zsírégetés?...

Így elképzelhető a zsírégetés? Vagy változtassak valamin? 23/F (többi lent)

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem el kondizni de nyáron kevesebb időm volt és talán lusta is voltam ezért felszaladt pár kg. A hasam zsírosodott jobban ezért szeptembertől diétázni szeretnék. Heti 3x kondiznék és heti 3x aerob mozgást végeznék. Most 79kg vagyok 23éves és 178cm. Összeállítottam egy 3 hónapos étrendet.500g csirke vagy hal,200g durumtészta vagy rizs, reggel müzli és fehérje, este cottage cheese és edzések után fehérje és persze minden étkezéshez zöldség. Így kb 1845kcal,209g fehérjét,15g zsírt és 211g szénhidrátot vinnék be.3 hónapig diétáznék így aztán tömeget szeretnék növelni. Izmos szeretnék lenni és szálkás amennyira tudok és kb 90kg szeretnék lenni.

2015. aug. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 90 kg szeretnél lenni akkor nem elötte kéne diétáznod.Szerintem most tömegelj inkább ősszel és mondjuk januártól kezdj szálkásítani.Ismerősöm 2.5 hónap alatt több mint 20 kg ledobott tömegelés után, úgyhogy egyél de ne minden maszlagot.Még tömegeléskor is figyelj a minőségi táplálékbevitelre.Egyébként szerintem az étrend jó csak arra figyelj hogy halnak lazacot egyél.A többi hal(legfőképpen a pangasius) sáros pocsolyákból van kiszedv, vizes a húsuk, így semmi tápérték sincs bennük.Ja és még egy javaslat: pár tojás fehérjéjét és egy sárgáját keverd össze egy kis natúr müzlivel és süsd ki.Hidd el hogy nagyon jó lesz és hasznos.Próbáld ki holnap és el tudod dönteni hogy beveszed az étrendbe vagy nem.:)Remélem segítettem.Sok sikert.
2015. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon hasznos volt a válaszod ;) a receptet pedig kipróbálom. A tőkehal az esetleg jó lehet még?
2015. aug. 19. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az még elmegy.örülök hogy segíthettem:)
2015. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!