Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek mennyire befolyásolják a...

Ezek mennyire befolyásolják a fejlődést?

Figyelt kérdés

Szóval dohányzom , egy hónapba egyszer iszok meg talán egy sört. Ásványvizet iszok nagyrészt, sokszor kívánom a szénsavasat. Napi folyadék bevitel 3-4l.

Régebben üdítőt ittam: Fanta , kóla stb... 2éven keresztül(napi szinten) kábítószereztem , több mint egy éve nem nyúlok ilyen dolgokhoz.



2015. aug. 28. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál lesz baj az aerobbal ( ha most nincs is) és nagyon nagy súlyoknál már könyebben fogsz kifulladni -> több pihnő idő kell -> kevésbé intenzív edzés, annak ellenére, hogy izomból menne, tüdőből nem fog. De mire addig eljutsz, akár a cigarettáról is lemondhatsz, mindehesetre, szerintem ha "csak" a cigi van már akkor normál kaja mellett ennyivel szépen lehet fejlődni. Havi egy sör nem oszt, nem szoroz. De amúgy a cigi rossz blabla...
2015. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyjából 10-15mp pihenő időt szoktam tartani. Nem minden sorozatnál tartok pihenőt, ahol legalább is érzem hogy menni fog. Ha mondjuk pl: Fekvenyomok és végeztem vele, egyből megyek hasazni vagy bármi, pihenés nélkül. Futásnál szokott kicsit problémásabb lenni, főleg a kezdeteknél. De minden egyes futásnál fejlődők. pl: El futok A-ból , B pontba ott pihenek majd vissza. Következő edzésnél pedig nem tartok pihenőt és úgy csinálom meg az egészet.
2015. aug. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!