Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen típusú húzódzkodót...

Milyen típusú húzódzkodót vegyek fegyenc edzéshez?

Figyelt kérdés

Viszonylag kezdő vagyok a fegyenc edzésben, de nagyon tetszik, szeretném magam ebben tovább fejleszteni, ezért szeretnék a lakásomban egy húzódzkodót felszerelni. Sokat gondolkodtam, hogy hová tudom felszerelni, végül is egyetlen lehetőségnek a fali húzódzkodó látszik. Segítségeteket abban szeretném kérni, hogy milyen húzódzkodót érdemes venni.

A rúd teljes hosszában egyenes legyen [link] , vagy egy kis szögben hajlított legyen a két vége [link] .

Esetleg érdemes-e olyat vásárolni, amin lehet tólódzkodni is? Egy ideig biztosan nem fog kelleni, hosszú távra nem látok... Nem fog zavarni a plusz két rúd a gyakorlatok végzésénél? [link] [link]



2015. szept. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ha bírja a csuklód az egyenes rudat, akkor egyeneset, ha nem bírja, akkor olyat amin van döntött rész, szerintem az a jó, minél többféle fogás van rajta.
2015. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó a legjobb szerintem.
2015. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Közben tovább nézelődtem, és ezt találtam:

[link]

Ez egy egyszerű, de széles fogásfelületet biztosító állvány, talán ebben látom a legtöbb fantáziát, ha fegyencedzésről van szó.

2015. szept. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!