Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 180 cm magasság,78 kg testsúly...

180 cm magasság,78 kg testsúly mellett,15 % testzsírral, hanyas kar lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Nekem csak 36-os, nagyon kicsinek tartom. Szerintetek ilyen adatokhoz ez passzol?
2015. szept. 7. 21:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem 85-ig tényleg fel kell mennem, hogy legyen karom.
2015. szept. 8. 12:06
 12/15 Tyler913 ***** válasza:

Ha pacalkarokat akarsz,akkor felmehetsz. De ugye tudod,hogy az csak illúzió? Sokkal jobban jársz ha egy centire kisebb,de jó szálkás test mellé társulnak vékonyabb,de kidolgozott karok,mintha zsíros vagy mindenütt,habár centire nagyobb.


Már most kb. azon a határon vagy,ahol inkább szálkásítani lenne érdemes. 15% fölött hova tömegelsz még?

2015. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy mennyi a testzsír százalékom. Csak kép alapján azonosítottam be nagyjából. Egyébként a felső 2 kocka, meg a harmadiknak a teteje éppen látszódik a hasamon, meg a borda közötti izmok látszanak. Vállam is szálkás, én látom legalább is, bicepszem is. Máshol pedig nincsen látható zsír. Én extrém nehezen hízó vagyok, nem félek attól, hogy zsírosodni fogok nagyon.
2015. szept. 9. 20:51
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok pacal karokat, és nagy valószínűséggel nem is lesz. De olyan 40-42-es szálkás lehetne.
2015. szept. 9. 20:57
 15/15 A kérdező kommentje:
persze nem csak a kar fog nőni.
2015. szept. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!