Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi vitamin elég lesz?

Ennyi vitamin elég lesz?

Figyelt kérdés

Én 175cm 136kg vagyok.

Túlsúlyos, most kezdenék diétázni, mozogni.


DAILY PACK: 1X1 pak (reggel vagy a nap folyamán elosztva?)

[link]


VITAMIN D3: 2X1 (reggel, este)

[link]


VITAMIN C-1000 BIOFLAVONOIDS: 3X1 (reggel, délben, este)

[link]



Plusz a kövérség miatt a vérnyomásra is ügyelnem kell meg a hasonló problémákra ezért ezek is lennének:


CRANBERRY (VÖRÖS ÁFONYA):

[link]


SUPER MUSHROOM COMPLEX:

[link]


2015. szept. 10. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Egy él sportolónak kellenek ezek a vitamin adagok, te csak a diéta mellé felesleges terhelést adsz vele a vesédnek és májadnak... Egy sima mega daily one vitamin bőven elég lenne, omega 3, meg 1-2000mg cvitamin... Még ezzel is neonzöldet pisilnél minden nap...
2015. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Minden fontos dolgot mint vitaminok, ásványi anyagok meg akarok adni a szervezetemnek, meg antioxidánsokat is. A Mega Daily One-nál semmit nem éreztem, nem volt semmi hatása. Omega 3-at szedek, de folyton fáradékony vagyok.


Amikor biciklizek fáj a mellkasom, gondolom mert görnyedten tekerek és görnyedten szoktam ülni is.

2015. szept. 10. 10:01
 3/26 anonim ***** válasza:
Mivel egy vitaminnál nem kell érezned semmit, nincs neki semmi olyan "hatása"...
2015. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fáradékonyságon meg ne csodálkozz 60-70kg súlyfelesleggel...
2015. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Basszus egy + ember súlyát cipeled...
2015. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék ami által minden szükséges dolgot megkap a szervezetem, meg ami segít a magas vérnyomáson (erre 2 gyógyszert szedek) meg az eféle betegségeken.
2015. szept. 10. 10:21
 7/26 Osynho ***** válasza:
A szervezetednek eddig is szükséges lett volna egy normális étrend és valami mozgás. Ez nem úgy működik, hogy eddig sz.rtál bele, holnaptól meg öntöd magadba a vitaminokat és minden király lesz. Nem a vödörnyi kiegészítőtől jönnek az eredmények, de ha neked ez megnyugtatást jelent, vedd meg mindet. Kicsit úgy tűnik, ráparáztál, rágörcsöltél a témára és hirtelen akarsz mindent.
2015. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
136kg? Úhh az egy kicsit nagyon sokk. Étrend kell neked és mozgás. Ennyi felesleggel egy kis mozgástól is fogysz mint, az állat. Nekem a legnagyobb súlyom 104kg volt, akkor döbbentem rá hogy el kell kezdenem, újra edzeni ez számomra már brutális testsúly volt. 95 szokott a max lenni. Jelenleg 84 vagyok és közeledek a cél felé. Öcsém sem volt, valami pehely könnyű 116 kg volt, most 90kg. Szóval nyomasd az edzést, nem tudom hogy dohányzol-e lehet, hogy azért szúr a mellkasod. Nekem futásnál szokott... Vélemény szerint, felesleges ennyi vitamin a szervezetednek. Nem győzöm hangsúlyozni kell a megfelelő étrend és mozgás. Jó lesz az csináld csak, ne hagyd abba és érd el az álmaid! :) Sok sikert kívánok !:D:D:D
2015. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Hiába vagy túlsúlyos, a zsírt nem kell etetni, nem kell 2 ember mikrotápanyag-szükségletét megenned, mivel ez a mennyiség vagy 1 élsportolónak, vagy 2 hobbi szinten sportoló embernek való.


Valószínűleg most kezdesz bele a sportba, ezért elég egy multivitamin + C-vitamin + kalcium-magnézium + omega3.


Ami a te esetedben nagyon fontos lenne, az a sok omega3, aminek egy részét fedezd halolajból és igyál sok lenmagolajat (3-5 evőkanállal naponta).


Ízületeidre meg fogyassz étkezési zselatint, napi 5-10 grammot, nem kell főzni, csak keverd bele valamibe (vízbe, teába, fehérje shake-be, főzelékbe, levesbe, stb.).


Az meg "hab a tortán", hogy sikerült kiválasztanod a legkevésbé jó ár/érték arányú termékeket.


Amit ajánlok:

- multivitamin: Scitec Daily Vita-Min (figyeld pl. a D-vitamin tartalmát, e mellé már nem kell venned külön)

- C-vitamin: bármelyik 1000 mg-os jó, ajánlom figyelmedbe a Damona és JutaVit termékeket.

- kalcium-magnézium: Scitec Ca-Mg (ez árban verhetetlen)

- omega3: szintén Damona, JutaVit, vagy Pharmakel Health

2015. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Sok Omega 3 kell, minek?

Az segít a szívnek, érrendszernek nagyban azért?

Én napi 2 kapszulát szedek.

2015. szept. 10. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!