Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasban fogyás? És vélemény?...

Hasban fogyás? És vélemény? Képek.

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 hónapja edzek ebből 1.5 hónapig nem volt, normális étrendem(otthon edzem, teljes testedzés). Valakik szerint sokat fogytam, haverok szerint látszik az edzés és jól le ment a zsír a kezemről. Vannak olyanok akik szerint nem látszik semmi sem. A hasammal és a hátammal nem nagyon vagyok megelégedve. Nagyon lassan szinte alig megy a zsír a hasamról. Egy héten 3x edzek ebből, 3x edzem hasra lebegőülés, felülés és hasprés. Általában biciklizek , sétálok és ritkán futok. Pékárukat kerülöm talán félévben egyszer ha eszek. Kólát/más üdítőt van hogy fogyasztok, de ezek valamiért nem hizlalnak. Étrendem normális kaja nélkül szinte, sehova sem mozdulok ki. Elsősorban azt szeretném kérdezni, van-e olyan gyakorlat vagy mozgás amivel, jobban terhelem és fogyásra kényszerítem a hasat. Másrészt kíváncsi lennék, a véleményetekre hogy látszik-e valami és milyen 3 hónaphoz képest. Válaszokat előre is köszönöm, és további szép napot és edzést!


Képek:

1.nap

[link]


2.hónap


1.

[link]


2.

[link]


3hónap.


1. [link]


2.


[link]


3.

[link]



2015. szept. 14. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ugye vágod hogy a fogyás csak a diétától függ? tök mindegy hány hasprést csinálsz meg, 1 grammot nem fogsz tőle fogyni...
2015. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Étrendem normális kaja nélkül szinte, sehova sem mozdulok ki"


Ezt fejtsd már ki bővebben légyszíves. Esküszöm amúgy úgy nézel ki, mint aki az elmúlt három hónapban csak evett.

2015. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hu, inkább nem kommentálom. :D
2015. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rizs , csirkemell és zöldségek. Ch 160g , fehérje 170g zsír pedig 40-60g között mozog. Szóval szerintetek híztam? Edzésem 1 óra ebből 1órát Biciklizek vagy 1 óra séta. 1 nap 6x étkezem 3 óránként.
2015. szept. 14. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ettől fogyni kellett volna.
2015. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Súlyban ment is a fogyás. 93-ról kezdtem jelenleg 85 kg vagyok. Hetente 0.5 és egy 1kg fogyást terveztem, hogy minél kisebb legyen az izomveszteség.
2015. szept. 14. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:

valami nem stimmel itt.

vagy elírtad vagy rosszul linkelted a képek sorrendjét,mert jelenleg az a helyzet,hogy híztál zsírban vagy 12-15 kilót.

szerintem nézd át a linkeket,mert fordított sorrendben lehetne értékelni,de jelenleg egy durva elhízás látszik.

2015. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez fura,kb nekem is ez a kajám 75 kg-n,igaz tömegnövelő (könnyen zsírosodok) Na és hát ja...Fura,mintha nem fogytál volna,de ilyen kaja mellett szikár kéne legyél,szikár és izmos...Talán fuss többet,hajtsad magad halálra az edzőteremben és lehet lesz nagyobb eredménye a dolognak.
2015. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem is ragozom, hogy csak hasról nem lehet fogyni, már előttem kivesézték.

Viszont ez a "fejlődés" nagyon nem oké.


"Kólát/más üdítőt van hogy fogyasztok, de ezek valamiért nem hizlalnak". Nekem itt sántít a dolog. Light, cukormentes üdítőket iszol egyáltalán? Mert ne haragudj, de ezt a 3 hónapod kidobtad az ablakon. :(

Leadtál némi szőrt, de nem igazán látok változást.

Csak viszonyításképpen, nekem 100-150g között mozgott a CH az idei nyári diétámban ami ugyan úgy 12 hét volt, mint neked, a zsírbevitel csak ami járulékosan bemegy a csirkével meg a turmixokkal, túróval (ilyen 30-40g max), fehérje meg 210g körül és 80-ról 72-re mentem le óvatosan, nagyobb megerőltetés és örült kardió session-ök nélkül (heti 4-5x 40-60perc) és ez így néz ki vizuálisan.


[link]


Oké, nem vagyok egy izomtibor, ez tény, csak azért mutatom, hogy nem így kéne kinézned 3 hónap normálisan betartott diéta után akkor sem, ha minden héten tartottál volna egy hedonista csalónapot, ahogy én tettem a 8. héttől.

Vizsgáld felül az étrended, mert valahonnan kőkemény extra kalóriákat viszel be túl sok CH-val vagy zsírral.

2015. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

A colát meg a cukros üditőket felejtsd el de gyorsan.

Ahhoz, hogy a szervezet rendesen átálljon zsirégetésre 1-2 nap is kellhet nagyon szigorú szénhidrátmegvonás mellett. Max. edzés elött 1-2 órával egyél egy kis szénhidrátot (50 g), utánna meg nyomjál max. 100 g-ot és csókolom. A többi időpontokba csak fehérje meg zsir, vagy döntsd el, hogy ilyen akarsz-e maradni.

2015. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!