Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Multi pro! E hónapban jár le...

Multi pro! E hónapban jár le a szavatossága, beszedhetem még?

Figyelt kérdés
Spanomé és átvenném tőle ha még legalább e hónapban szedhetem

2015. szept. 15. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze
2015. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kisboltos ***** válasza:
2 hónap múlva se lesz bajod.
2015. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak,hogy a hatóanyag nem e csökken benne? néhány oldalon ezt olvastam
2015. szept. 15. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hová tűnne? Kimászik a kapszulából?
2015. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, főleg, hogy a szavatossági idő, ha csak hónap van megadva, akkor az mindig a hónap utolsó napját jelenti.


Másrészt meg a szavatossági idő az az idő, ameddig a gyártó garantálja, hogy jó a terméke az adott tárolási körülményeket figyelembe véve.

Tehát ez egy minimum, nem maximum, vagyis addig biztosan jó, de még utána is egy darabig, nem fog másnapra egy éjszaka alatt tönkre menni.


Tapasztalatból azt tudom mondani, hogy 10-20% mindig hozzáadható a szavatossági időhöz, tehát ami 2 évig jó, az jó még 4-5 hónapig is.

2015. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok hatóanyag, pl a c-vitamin az első alkalommal lebomlik benne, mikor kint hagyod a dobozt a napon... Szedni szedheted, attól, hogy kevesebb a hatóanyag tartalma bajod nem lesz...
2015. szept. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. szept. 16. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A szavatossági időt nem kell percre pontosan betartani(Persze azért ha már két éve lejárt,akkor megfontolandó a használata)Úgyhogy no para.
2015. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. szept. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!