Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel tudnám potolni a fehérjét?

Mivel tudnám potolni a fehérjét?

Figyelt kérdés
Van hogy a kajám nem tudom megenni néha főként a csirkével van baj. Valami olyan tippet kérek amiben sok a fehérje. Protein szeletek meg turmixok kizárva.

2015. szept. 17. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyél marhát, sertést, kacsát, nyulat, halat, van választék bőven.
2015. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy gyorsan megtudjam enni. Nincs mindig ido csikézni.
2015. szept. 17. 21:00
 3/7 Kisboltos ***** válasza:
esetleg túró, tojás. egy tojásrántotta 5 perc.
2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de én másra gondoltam. Uton vagyok és néha nem tudok csirkét vinni valami szilárd kaja ami boltba zacskosan megkaphato. Hallottam manduláról hogy elvileg az elég erősen tartalmaz fehérjét. Hasonlokat
2015. szept. 17. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően létezik boltban kapható, jó minőségű, fehérjedús kaja, ami még árban is jó, csak rejtegetik. Direkt eldugják mindig. Mi meg titkoljuk, hogy van ilyen, mert mazochisták vagyunk és szeretünk minden nap tökölni a kajával.
2015. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki úton van, suliba jár vagy munkába, az is el tudja vinni a húst és a tojást, sőt, időt szán az elkészítésére is, annyira rengeteg azért nem kell hozzá.


A mandulában van fehérje, igen, persze zsír még sokkal több, ami mondjuk nem feltétlenül baj (csak éppen sok kalória jön viszonylag kevés fehérjével), az aminosavkomplexét, bevallom, nem tudom, örülni szoktam, hogy nem vagyok vegán s ehetek tápanyagdús, komplett, könnyen megehető állati fehérjéket :D


De ha úgyis zsírosan akarsz enni (legalábbis nincs ellenedre), akkor megteheted, hogy olajosmagvazol útközben s otthon eszel egy nagy főétkezést (máskor is megteheted, de zsíros étrenddel tipikusan könnyebb kevésszer enni). Nincs vele gond, ha jólesik és beválik, nem kell mindenkinek a tipikus módszereket követni.

2015. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mogyoró & mogyoróvaj?
2015. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!