Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kai Greene miért nem indult/mi...

Kai Greene miért nem indult/miért nem indulhatott végül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak nem idult?:/

Nem kéne játszania a fejét,lassan kiöregszik már...

2015. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amennyit tudok a sztoriról... hogy változtatni akart a szerződésben foglalt szabályokon, mert neki nem tetszett. ezt nem engedték és sírva berágott, hogy most nem fog indulni. ebből azt tudom össze rakni, hogy gyerekes... de lehet több van a dologban :D
2015. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Phil jelenlegi formáját tekintve nem tartom kizártnak, hogy valami van a háttérben. Ha Kai most elindult volna és hoz egy olyan formát, mint tavaly, akkor nagyon kevés esélye lett volna Philnek, reálisan nézve. Arról nem beszélve , hogy Philt sokkal inkább támogatják a háttérből.
2015. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj, hogy nem indult, de az lenne a jó, ha nem Phil nyerni. De vélhetően ő fog. Pedig ez rohadt unalmas már így.
2015. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hol vagy, béka?

Mégsem volt igazad?:DD

2015. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szergej55 ***** válasza:
Úgy tudom, anyagi ügyekben akart a szervezőktől többet kierősködni magának. Túlértékelte magát, nem indult alkupozícióból egy ilyen vitában.
2015. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem hülyeség. ha eljutott idáig, és reális esélye lett volna, hogy megnyerje, akkor mindegy, mennyiért, de vállalta volna, hiszen ez minden álma. márpedig neki az utolsó pillanatig meg volt engedve (hivtalosan), hogy elinduljon.
2015. szept. 19. 19:36
 8/13 Szergej55 ***** válasza:
Az is lehet, hogy mellette elszúrta a formaidőzítését, és simán beijedt, ezt használva fedősztorinak, de nem tudom igazából, mi van mélyen a felszín alatt. Én legfeljebb csak tyúk módjára kapirgálok.
2015. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kár.Lehet ez volt az utolsó esélye.Azért öregszik már ő is.

Szergej,ha a formaidőzítés lenne a dologban,nem sírt volna...

2015. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, de nem hiszem, hogy mondjuk egy 4. hely rosszabb lenne a mostani helyzetnél... ez a sztori se vette ki magát jól sem a rajongói, sem mások szemében. olyan, mintha valami miatt kizárták volna, ami nem publikus.
2015. szept. 19. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!