Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem növök?

Miért nem növök?

Figyelt kérdés

3 hónapja járok gyúrni, tömegelek. 1,5 hónapon át nőttem 8kg-t (nem látszik rajtam nagyon) és azóta semmit, pedig ugyanannyit eszem. 57-ről kezdtem, jelenleg 65 vagyok.

Napi fehérjém 2g/testsúly (~130g)

Napi CH: 7-8g/testsúly (~440-480g)

Mikor elkezdtem, igy néztem ki: [link]

2 hónap után miért nem hiztam?



2015. okt. 22. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert a kox nem helyettesíti az erőt. A porok csak vizezett réteget raknad rád. Szállkásíts az a legjobb ;) Hajrá.
2015. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1#-es, ez aztán rohadt értelmes, szakértelem teljes hiányáról árulkodó hozzászólás volt.

Kedves kérdező, nem akarlak elkedvetleníteni, de én 7 hónap alatt híztam 8 kg-t, amit te híztál az nagy része zsír sajnos.2-3 hónap után még semmilyen eredményt ne várj.Te magad látod a tükörben az apró változásokat, de ezt kívűlállók nem látják.Ezért csalóka a dolog, mert sokan azt hiszik hogy ha látnak egy kis fejlődést a tükörben, akkor mindjárt hú de izmosak lettek és ezt más is látja.Csináld tovább kitartóan, én is megrekedtem néha-néha a fejlődésben.De 7-8 g ch az már nagyon sok, rengeteg zsír fog így felrakódni.Írd le hogy mit eszel naponta, meg mennyit edzel, így könnyebb lesz segíteni.

2015. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyes fingot nem ért hozzá, a képed meg nem jelenik meg. És amit felszedtél az valszeg zsír volt...
2015. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát kb ilyen az étrend:

7:30 - zabpehely tejjel vagy tojás kenyérrel

12:00 vagy 13:00 suliba 100g szalámi (24g fehérje) és 100g kenyér vagy 130g puffaszott rizs

14:00 vagy 15:00 edzés

edzés után egyből 2 adag Pro Mass (140g CH, 30g fehérje), aztán eszek csirkemellt vagy egyéb húst rizzsel vagy tésztával és iszok mellé egy tejsavó (25g fehérje)

18:00 kenyér, hús vagy 200g perecféle (160g ch)

20:00 napraforgómag, mogyoró

Valahogy igy van az étrend, de nem mindig egyforma, viszont a napi fehérje és szénhidrát megvan. [link] itt van még egy kép, remélmem jó lesz (igy néztem ki mikor kezdtem).. A bicepszem nőtt azóta, látszik az ér, a combom is szebb. Irjam le az edzéstervet is?

2015. okt. 24. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:

# 1

Gratulálok!

Nem tudom emberke ezeket honnan szedik össze vagy hol hallanak ekkora baromságokat!

2015. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért elég sok a szemét ebben az étrendben,+remélem csak efelejtetted leírni a zöldségeket.(+Vitamin.)
2015. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, eszek zöldségeket is, sokat is. Vitamin készitményt is veszek (b complex)
2015. okt. 24. 11:52
 8/9 anonim válasza:
Es most hogy nezel ki?
2015. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a 7-8g/ttkg ch RENGETEG.

4 körül jó leszel.


Csak zsírosodtál kb eddig, izom nem hiszem hogy túl sok jött volna. Szénhidrátot glikogénné bontja a szervezet, amit pedig a glikogén raktárakba szállít (izmokban). De amint ezek a raktárak teli lesznek, rövid úton zsírrá alakul az összes szh. Úgyhogy RENGETEG az a ch amit elfogyasztasz. 4 legyen MAX.


Számold ki a kalóriákat is, és állítsd be a kalóriaplusszt telítetlen zsírokkal. (mert az viszont elengedhetetlen tömegeléshez).


Úgy lődd be az étrended hogy havi 1-1,5kg jöjjön rád. Mert 1kg izomnál többet sose fogsz egy hónap alatt felszedni.


Edzésedről nem tudok semmit, de feltételezem hogy jó.

Esetleg merem ajánlani a powerbuilder oldalát (google). Olvasd el az e-bookjukat, sztem kezdőknek jobb az a fajta edzésterv, és mobilizációs gyakorlatok!


Sok sikert!

2015. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!