Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó volt ez a hát-váll edzés?

Jó volt ez a hát-váll edzés?

Figyelt kérdés

Váll:

Mellrol nyomás ülve 4 sorozat

Oldalemelés 4 sorozat


Hát:

Melltámaszos t rudas evezés 4 sorozat(2 szűk fogással és 2 szélesen)

Huzodzkodas 3 sorozat

Mellhez huzas szelesen 2 sorozat

Kábeles evezés 4 sorozat

Hiperhajlito 3 sorozat


Vallvonogatás 3 sorozat

Dontott torzsu oldalemeles 4 sorozat


2015. okt. 23. 11:39
 1/4 anonim válasza:

Nekem is hasonló, kábeles evezés helyett én mondjuk egy mellhez húzást szűk fogással szoktam.

Szerintem pöpec.

2015. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől se vállad, se hátad nem lesz, azt garantálom :D
2015. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2015. okt. 23. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

En bloc nagyon kevés gyakorlat és sorozat, ism.?

Lehúzó gyakorlatok hátra? egy darab? Az igen. Menő.

Elülső delta izoláló? Jó mellről nyomás, de akkor oldalsó deltára még valami intenzívebb? Én nem szívlelem a mellről nyomást.

Egy konversz hát edzés valahogy így néz ki: Húzódzkodás szélesen mellhez vagy tarkóhoz vagy is-is. Vagy tarkóhoz/mellhez lehúzás csigán. Ezután szűken ehhez hasonlóan. Majd mehet a T-rúd vagy csigán szűk fogással, majd egy döntött törzsű evezés. Végül egy egyenes karrú letolás csigán. És én még ezt megfejelem egy felhúzással a végén.

Váll.. Egy elülső fej, egy oldalsó, egy hátulsó, egy kombinált mondjuk Arnold, végül egy trapéz...

Ez 10-11 gyakorlat. 4 munkasorozat mindenhol legyen, valamint vállra 10 ismétlés alá a gádzsik mennek.

2015. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!