Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kreatint szedjek?...

Milyen kreatint szedjek? Kre-alkalyn? Kreatin Elthil Ester?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég óra szedek kreatin monohidrátot, de már nem igazán érzem a hatását, úgy, mint az első időkben, ezért gondoltam, valami újat kellene kipróbálni.


Ma már annyi van, hogy nem is lehet igazán kiigazodni.

Kettőt ajánlottak, a kreatin ethil ester és a Kre-alkalyn.


Mik a tapasztalataitok ezekről? Érdemes, vagy maradjak a monohidrátnál, és emeljem az adagot? (Már most is 10-15 grammot nyomok naponta.)



2015. okt. 24. 17:28
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Hány kiló vagy? Kúraszerűen alkalmazod? 10-15g elég kevésnek tűnik.
2015. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
177 cm, 70 kg.
2015. okt. 24. 19:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam feltoltest csinalni. Tolom 2-3 honapig. Aztan par het szunet.
2015. okt. 24. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
a monohidrát az monohidrát, tök mindegy melyiket veszed. tarts egy 2 honapos szünetet és kezd ujra, hátha jobban hoz.
2015. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dogmatix91 ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy tegyél pár hónap múlva még egy próbát. Napi 4-5x5g mehet belőle ha bírja a gyomrod és nem hajt meg. Ha nem hoz érdemi változást akkor tegyél egy próbát a Kre-alkalynnal.

Egyébként én akkor éreztem a legjobban a monohidrát hatását amikor rendszertelenül szedtem. Persze ez nem spiro, hogy így kelljen szedni csak lusta voltam és meglepő módon nekem bevált :D Nem feltétlenül ajánlom, hogy kipróbáld mert lehet, hogy kárba menne a kreatin.

2015. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kreatin kb két hónapig hat feltűnően jól, aztán kezd csökkenni a hatása. Ha elhagyod, hamarosan rendeződik a saját kreatin termelésed és nem tűnik fel a hiánya, viszont ha fél év múlva megint elkezded, akkor megint úgy hat mint legelőször, de aztán két hónap múlva megint el kell hagyni egy időre.


Két hónap szünet is elég, de fél év szünet után még annál is jobban hat megint, úgy mint legelőször.

2015. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!