Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minden izmot egy héten egyszer...

Minden izmot egy héten egyszer elég edzeni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ez így egy elég értelmetlen kérdés
2015. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak fejlodni nem fogsz
2015. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kettes, te mire esküszöl? Csak mert ebben a rovatban most két dogma van:

1.osztott edzés, 2x edzeni mindent egy héten(ez van kihalóban)

2. teljes test heti 3 vagy négy alkalommal(és szénné kell gyúrni vazzeg, és az osztott edzés az kokszosoknak való)

2015. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 - palilaci - ***** válasza:

Jol irod 77es, az osztottal jobban jarnak a koxosok.

HST kell a nepnek. Vagy ott van az icf 5x5. Haha megeloztelek titeket:D

2015. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy aki azt hiszi, hogy a teljes testben szénné kell magadat gyúrni, az hatalmas tévúton jár és rövid távon fel fogja adni..
2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

+ még azt is hozzátenném, hogy a HST nem edzésterv, hane edzés rendszer, attól, hogy HST edzést csinálsz, még lehet osztott, általában A-B napos felsőtest alsótest osztású osztott edzés akár heti 6 napban...

És hülyeség a dogmákra alapozni, mindenkinek ki lell tapasztalnia, hogy neki mi vállik be jobban és miért az. Van akinek egy 12 gyakorlatból álló 2-3 sorozatos edzés bele sem férne 2-3 órába, mert egyszerűen nem olyan a habitusa, így aztán az értelmes HST máris ugrott... Egy 5*5 teljes test még bele belefér, de sok esetben az ilyeneknek az osztott edzés a legjobb, meg van olyan mint én, aki köredzéseket tolol és a pihenés nálam a következő soprtszerig való eljutásban kimerül.

Általában hajlamos itt minden válaszoló elfelejteni, jogy nem vagyunk profik és nem a megélhetésünkért edzünk.

2015. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 - palilaci - ***** válasza:
HST-t nem alkalmazzak rendes osztottnal. Marpedig ez az egyik legjobb edzesrendszer. Es lehet en vagyok ufo, de 60-70 perc alatt levan tudva egy edzes. Teljes testeset tolok es bejon. Ha latom melyik izomcsoportot kell felhozni, atallok osztottra.
2015. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akinek osztott edzésterve van az leírná a felosztást?
2015. okt. 28. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre próbáltam rávilágítani, lehet, jogy te leedzel 1 óra alatt, de ismerek olyat, aki 2 sorozat guggolás között liheg 10 percet. Nem vagyunk egyformák.
2015. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, fingom sincs, hogy ips, hst, vagy miaf4szom edzésterv, de én eléggé megnőttem az egy nap edzés, egy nap pihi edzéstervtől.


hát+lábhajlító

mell+tricepsz

láb

váll+bic


ez 8 naponta edz egy izmot.elméletileg. csakhogy azt felejtik el sokan, hogy a tricepszed kap válledzésen is, a hátad alsó része lábezésen, a felső része mell, váll napokon, a bicepsz a hát napon, stb.


vagyis azért, mert egyszer kigyilkolsz egy testrészt a héten, az nem jelenti azt, hogy csak egyszer edzed meg...

2015. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!