Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein fehérje vagy stillma...

Myprotein fehérje vagy stillmass közt nagy a különbség? van most hogy 5kg myprotein impact whey 16ezer körül van. Tehát melyik lehet a jobb?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejsavó az tejsavó,szója az szója.Nincs olyan,hogy jobb.
2015. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A stillmass nekem nam megygyőző, az íze se meg az állaga sem tetszett, ha kettő közül kell választani, akkor inkább a myprotein, de fehérjében maradok az mhn-nél, 6kg 24000.

Ízületvédőben viszont verhetetlen a stillmass

2015. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MHN szerintem is verhetlen ár érték arányban
2015. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az MHN más néven árult változatától iszonyat bélgázom volt. Szó szerint haza kellett mennem a teremből, mikor jöttek mások edzeni, mert nem tudtam visszatartani, és nagyon büdös volt. :)

A stillmasst nem próbáltam, de itt olvastam, hogy valakinek nem oldódott jól.

Én Myprotein párti vagyok, mert független teszten is hozta amit ígér, jó áron van, viszonylag finom, nincs tele adalékokkal.

Sajnos most se tej, se tojás nem játszik, így marhafehérjét kell innom, amiben viszont nem annyira szimpatikus az MP terméke.

2015. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.lacko válasza:

"Tejsavo tejsavo".. Szerinted ilyen egyszerű?

Jah igen csak nem mindegy mennyit tesznek bele..

Rengeteg amerikai neves gyártó bukik be,hogy 80% helyet 50% a termékben lévő fehérje..akkor mit várjunk a szlovákiai sztárokról?

2016. márc. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!