Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok valami jo minőségű...

Tudnátok valami jo minőségű tömegnövelőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Csak ne biotech meg scitec legyen :(

Nehezen fejlodo/hizo alkat vagyok.

Segitseget elore is koszonom


2015. nov. 14. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Kolbászoskenyér.
2015. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok hús,sok rísz/zab sok zöldség,egyél amennyit csak tudsz,hagyd el a péksütiket..Ennyi a titok ja meg a kemény edzés..de azt sokan nem szeretik.. :/ Meg valami kis vitamint is illik beszerválni.
2015. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem ütközik a dogmáidba a cukor, akkor dextroz meg fehérje, ha beleütközik, akkor zabliszt meg fehérje.
2015. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D az etrend sajna minosegileg jo de mennyisegileg keves :( ezért szeretnék melle valami plusz kaloria bevitelt. Jumbo es tarsai szart se ernek :( esetleg carnivor mass?
2015. nov. 14. 14:16
 5/10 anonim válasza:

Jumbo és társai érnek valamit ha nem heti 1x edzenél 30 perc kar emelést....1 kg-val.

Haveromra 2kg jött fel másfél hét alatt.

2015. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a kreatintol volt :D de egy ido utan semmit nemhoz.
2015. nov. 14. 16:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg a benne lévő sok cukortól.
2015. nov. 14. 17:00
 8/10 anonim válasza:
Az 2 kg nem izom volt tesom, hanem szín tiszta zsír mindenki egy béna azért néztek ki szarul
2015. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Veszekedhettek ezen, csak nincs értelme, a tömegnövelő nem arra van, hogy hozza a tömeget, hanem edzés utáni visszatöltésre... Ha az étrended nincs rendben, akkor kitörölheted a tömegnövelőddel, ha azzal akarod a kalóriákat pótolni, abból csak zsírosodás lesz...
2015. nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Utolso: tudom es igazad van. De en nem fogok elhizni ez tuti mert en anno a zold jumbotol se hiztam es barmilyen cukros szartol se. Csak abba biztam hogy valaki hatha tud ajanlani egy jo "bevalt" tomegnovelot ami nem cukorhegy es valamilyen plusz tapanyag bevitelre megfelel.
2015. nov. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!