Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelőtöl mi bajom...

A tömegnövelőtöl mi bajom lehet? 14-éves vagyok még csak 11-napja edzek de nem teremben hanem itthol fekvőtámasz, tolódzkodás, felülés. Nem most gondoltam hogy szedek csak rá kérdeztem kb 2-3hónap mulva akrnák venni.

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja egy hét múlva megyek kondi terembe!
2015. nov. 25. 17:48
 2/6 anonim válasza:
Esélytelen saját testsúlyú otthoni edzésekkel. Tömegnöveléshez minimum 10 kg súlyok kellenének és ezekhez megfelelő gyakorlatok. Ajánlom figyelmedbe a fittzona.hu -t. Az izom tömegnövelésének a lényege, hogy edzés közben a tested lebontja az izomtartalékok egy részét és később ezt pótolja, a tömegnövelőkkel könnyebben építhetsz be fehérjéket. De szerintem ebben a korban totál felesleges lenne, a benned termelődő tesztoszteron legalább olyan hatékony erre a célra és legalább anyival olcsóbb!
2015. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb 2-3hónap mulva akarnák venni mikor már teremben edzek.

Amúgy sovány vagyok enni meg nem nagyon birok.

2015. nov. 25. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha enni nem akarsz, szerintem felejtsd el ezt a sportot!
2015. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kisboltos ***** válasza:

Amit a 1. írt, az bullshit. 2-sel már egyet értek.


Enni kell. Nincs mese, azt nem kerülheted ki, ugyan úgy, ahogyan az edzést sem. Idővel hozzá lehet szokni a nagyobb mennyiségű kajáláshoz. Kezd el számolni, és fokozatosan növelni a napi adagokat. 2-3 hét és már nem fog rosszul esni(annyira).

2015. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés.köszi mindenkinek
2015. nov. 26. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!