Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha Pletser Ádám "naturál"...

Ha Pletser Ádám "naturál" hogy lehetett 2014 legeredményesebb Men's Physique versenyzője nálunk?

Figyelt kérdés
elvileg 1 év alatt készült fel, és naturál. ha ez igaz, hogy tud nyerni olyanokkal szemben, akik nem naturálok és évek óta tolják?

#Ádám #natural #Pletser
2015. nov. 30. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy év alatt készült fel a VERSENYRE ember. Ez azt jelenti, hogy a versenyeken elvárt követelmények elérésére koncentrált pl. extra szálkásság stb. Ne legyél már idióta. :D
2015. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vízhajtó mindenképp van benne sztem.

olyan száraz mint az ÍÍÍÍÍÍTÉLET

2015. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Mindenki naturálnak mondja már magát a fizikus versenyzőknél. De ezt kétkedve kell fogadni. Igen, vízhajtó az tuti megy, így meg már nem naturál.
2015. nov. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En lattam INBA-s versenyzot dieta elott viszonylag alacsony tzs-al 105 kg-osan, es lattam dieta a 3 honapos dieta vegere ~87 kg-osan. Azzal a szarazsaggal amit a Pletser Adam elert, naturalban NEM lehet ekkora izomtomeget megtartani. Minimum a dieta kozben kell valami teszto vagy valami egyeb nem tudom milyen hormonloket, hogy ne essen le az izom a zsirral egyutt.
2015. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Így van. Naturàlban elfogyna az ember.
2015. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Es ki mondta, hogy natural? O maga? Biztos azt fogja nyilatkozni a tinimagazin riporterenek, hogy illegalis teljesitmenyfokozokat hasznal, akkora a golyoja mint egy babszem es utoljara szakkozepben allt fel kamagra nelkul.

Nem is ertem hogy merul fel bennetek, hogy egy versenyen ahol mindenki tele van megjelenik egy natur srac es nyer.

2015. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos a genetika XD Nem értem miért tagadják, hogy cuccoznak. Én sose szégyelltem
2015. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!